Інтерфакс-Україна
19:20 23.06.2015

Бюджетна децентралізація вже збільшила прибутки місцевих бюджетів на 40% - Порошенко

1 хв читати
Бюджетна децентралізація вже збільшила прибутки місцевих бюджетів на 40% - Порошенко

Київ. 23 червня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА - Президент України Петро Порошенко зазначає, що в результаті бюджетної децентралізації прибутки місцевих бюджетів цього року збільшилися на 40%.

"У нас уже є перші результати бюджетної децентралізації. На сьогодні вже є перша статистика, за якою до 40% збільшилася фінансова база саме місцевих бюджетів, уперше в місцевих бюджетах отримано реальні гроші", - сказав він на засіданні Національної ради реформ у вівторок у Києві.

П.Порошенко зазначив, що ініціатори відповідного законопроекту свого часу зазнавали сильної критики. "Скільки гніву було випущено на адресу ініціаторів законопроекту, який був свого часу запропонований суспільству, що він не працюватиме, що неправильно проведені розрахунки й не враховані ті або інші інтереси! Усе з точністю до навпаки", - заявив він.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Трамп заявив заявив Зеленському, що хоче провести тристоронню зустріч вже 22 серпня - ЗМІ

Зеленський відреагував на заяву восьми держав Північної Європи та Балтії на підтримку України

Лідери восьми держав Північної Європи та Балтії опублікували заяву з застереженням щодо дотримання прав та інтересів України в досягненні миру

Четверо цивільних постраждали внаслідок атаки російських БпЛА у Харківській області – прокуратура

Сили оборони відбили з початку доби 126 ворожих атак - Генштаб

Українські військовослужбовці взяли участь у "Параді воїнів" в Канаді

Силам Оборони вдалося потіснити ворога на Північно- Слобожанському напрямку – Генштаб

Зеленський відхилив територіальні вимоги Путіна, переказані Трампом – ЗМІ

Росіянам вдалося захопити Зелений Гай - Deep State

Путін запропонував заморозити фронт у Запорізькій та Херсонській областях в обмін на відхід України з Донбасу – журналіст із посиланням на джерело

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА