Інтерфакс-Україна
18:46 25.06.2015

У Харкові обстріляні три маршрутки, можливо, з травматики

1 хв читати
У Харкові обстріляні три маршрутки, можливо, з травматики

У Харкові увечері в четвер невідомі обстріляли три маршрутки.

Як повідомили агентству "Інтерфакс-Україна" у відділі зі зв'язків із громадськістю ГУ МВС України в Харківській області, близько 17:00 з іномарки було зроблено кілька пострілів із травматичної зброї по маршрутному автобусу №240, що їхав вулицею Чкалова.

"За попередніми даними, від розбитого скла двоє пасажирів (чоловік і жінка) отримали синці та подряпини, їм надано медичну допомогу, їх життю нічого не загрожує", - повідомили в міліції.

Аналогічна подія сталася близько 17:20 на проспекті Героїв праці. Стріляли в маршрутку №272, постраждалих унаслідок другого інциденту немає.

Пізніше джерело в правоохоронних органах повідомило про ще один випадок обстрілу маршрутки. Так, увечері була також обстріляна маршрутка біля ресторану La Notte.

За словами співрозмовника агентства, усі постріли були зроблені з чорного позашляховика.

Стосовно постраждалих у третьому випадку у джерела даних немає.

Усі три маршрутки рухаються одним маршрутом.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Bloomberg опублікував жовтневі розмови Віткоффа, Ушакова та Дмітрієва про підготовку мирного плану

Кількість поранених унаслідок атаки росіян на Запоріжжя зросла до семи — ОВА

Україна та Британія обговорили посилення оборонної співпраці та розгортання сил стримування Коаліцією охочих — ОП

Ворог атакував Запоріжжя безпілотниками: пошкоджено щонайменше сім багатоповерхівок, поранено четверо людей — ОВА

Міністр Сухопутних військ США Дрісколл цього тижня відвідає Київ — Єрмак

У переговорах США та України щодо мирного плану залишаються невирішеними три ключові незгоди - ЗМІ

Шмигаль обговорив із заступницею Генсека НАТО підтримку України та наслідки атаки на Київ

Єрмак: З ТОТ повернули ще трьох українських дітей у межах ініціативи Bring Kids Back UA

На Дніпропетровщині російські війська атакували рятувальників FPV-дроном під час ліквідації наслідків обстрілу — ДСНС

Зеленський: Працювали з українською переговорною командою щодо тексту в документі, який напрацьований зі США в Женеві

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА