Інтерфакс-Україна
14:53 26.06.2015

Яценюк виступає за ухвалення закону про легалізацію грального бізнесу для отримання додаткових коштів на культуру

1 хв читати
Яценюк виступає за ухвалення закону про легалізацію грального бізнесу для отримання додаткових коштів на культуру

Прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк виступає за ухвалення закону про легалізацію грального бізнесу, щоб отримати додаткові кошти, зокрема на фінансування української культури та кіно.

"Сьогодні вранці я зустрівся з народними депутатами України, зокрема з тими, у яких є опозиційна позиція стосовно уряду, з тією метою, щоб ухвалити в парламенті закон про виведення з тіні та легалізацію грального бізнесу, отримати додаткові прибутки і профінансувати українську культуру, мистецтво та кіно", - сказав він, виступаючи на розширеному засіданні колегії Міністерства культури України в п'ятницю в Києві.

А.Яценюк пообіцяв, що левова частка отриманих від цього коштів піде на фінансування культурних проектів.

Гральний бізнес заборонений в Україні з літа 2009 року.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Інкримінація гендиректору "Лісів України" незаконного збагачення це тиск за принциповість при детінізації галузі – заява держпідприємства

СБУ: заяви про можливе розкриття інформації щодо негласних слідчих дій безпідставні, співробітники СБУ не отримували доступ

29-е засідання у форматі "Рамштайн" стартувало у режимі онлайн

Шмигаль планує активізувати роботу Міноборони в трьох ключових напрямах

ДБР: повідомлено про підозру трьом співробітникам НАБУ за скоєння ДТП, що призвели до каліцтва потерпілих

Зеленський очікує за 10 днів доповідь Шмигаля й Умєрова щодо аудиту угод із партнерами про постачання зброї

Генпрокурор: За незаконне збагачення затримано гендиректора ДП "Ліси України"

Зеленський поставив завдання довести частку української зброї в Силах оборони до 50% за наступні 6 місяців

Гендиректоркою Національного музею історії України призначено Земляну

Найближчі дні в Україні будуть теплішими, на півдні - спека

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА