Інтерфакс-Україна
16:11 28.06.2015

Кількість постраждалих у парку розваг у Тайвані збільшилася до 500 осіб

1 хв читати
Кількість постраждалих у парку розваг у Тайвані збільшилася до 500 осіб

У тайванському парку розваг понад 500 осіб дістали поранень і опіків різного ступеня тяжкості внаслдіок вибуху і пожежі, майже 200 осіб перебувають у важкому стані.

Пожежа сталося увечері в суботу, коли організатори свята в аквапарку Formosa Water Park неподалік Тайбея, розпилили в повітрі кольоровий порошок.

Найімовірніше, порох спалахнув і загорівся з невідомих причин, унаслідок чого сотні людей охопило полум'я, після цього пролунав вибух.

Раніше представники пожежного департаменту міста не виключили, що порошок міг загорітися від прожекторів на сцені.

Спочатку влада оцінювала кількість постраждалих як удвічі меншу. Основні травми у людей - сильні опіки шкіри і дихальних шляхів.

У момент вибуху і загоряння біля сцени на дискотеці в рамках фестивалю фарб Color Play Asia перебувало близько тисячі осіб.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

У 2026 році Україна отримає понад 165 млн євро від Коаліції з розмінування – Міноборони

Шмигаль обговорив з міністром оборони Болгарії безпеку судноплавства та співпрацю в межах SAFE

Українська делегація на зустрічі з міністром енергетики США обговорила перспективи співробітництва щодо скрапленого газу

Ідентифіковано двох російських військових, причетних до катування мирних мешканців під час окупації частини Ізюмського району Харківської області

Мінкультури закликає долучатися до Тижня української мови у Вікіпедії

В’їзд в ЄС Путіну не заборонено, питання прольоту його літака знаходиться в компетенції кожної окремої країни ЄС - Єврокомісія

ВМС ЗСУ підтвердило збиття росіянами власного винищувача в Криму

В Інституті нацпам'яті назвали перейменування скверу в Чернігові на честь Трампа грубим порушенням закону – ЗМІ

Бюджетний комітет Ради рекомендує уряду передбачити в проекті держбюджету-2026 підвищення зарплат військовим - депутат

"Укрзалізниця" планує розвивати коридори Львів-Ужгород-Чоп і Львів-Чернівці-Вадул-Сірет

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА