Інтерфакс-Україна
15:44 30.06.2015

РФ не хоче обговорювати з Україною умови постачань газу взимку - джерело

1 хв читати
РФ не хоче обговорювати з Україною умови постачань газу взимку - джерело

Російська делегація не хоче обговорювати умови співпраці з Україною в газовій сфері пізніше третього кварталу, повідомило агентству "Інтерфакс-Україна" джерело в уряді.

"Росіяни не хочуть підписувати новий протокол і не готові шукати рішення на наступну зиму. Вони пропонують рішення, яке не зобов’язуватиме, тільки на третій квартал", - сказав він.

За словами співрозмовника агентства, це не влаштовує ні українську сторону, ні Єврокомісію.

Раніше міністр енергетики Росії Олександр Новак повідомив, що РФ на чергових тристоронніх переговорах щодо газу у Відні не обговорюватиме з українськими партнерами розмір знижки на газ.

Відповідаючи на запитання, чи погодився "Нафтгогаз України" на заявлену російською стороною знижку в $40 на 1 тис. куб. м, О.Новак заявив журналістам: "Їм не треба акцептувати. За цією ціною "Газпром" виставлятиме рахунок. За заявкою "Нафтогазу", за обсягами, які їм потрібні в режимі передоплати. Рішення про знижку ухвалює уряд Російської Федерації. Тому тут не потрібно жодної згоди".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

"Довженко-Центр" отримає додаткове фінансування у 2025р

Навроцький на зустрічі з українською делегацією не використовував слів про "бандерівців" і "український націоналізм" - голова УІНП Алфьоров

"Громадське" вважає заяву СБУ щодо очільника СБУ в Одеській області спробою дискредитації журналістського розслідування

Зеленський попросив депутатів і уряд підготувати пропозиції по визначенню нових підходів до святкових днів

Зеленський очікує завтра зранку доповідь від Умєрова та Гнатова щодо підготовлених документів з представниками Трампа

Мінрозвитку планує на 2026р угоду про міжнародні автоперевезення з Албанією та початок перевезень з Марокко

СБУ: Російські спецслужби намагалися влаштувати провокацію проти очільника Служби безпеки в Одеській області

"Укренерго" у вівторок застосовуватиме обмеження електроенергії в більшості регіонів України

Elementum Energy планує до кінця 2026р запустити в роботу ВЕС 60 МВт "Дунай" на півдні Одещини – топменеджерка

Зеленський спростував інформацію про зміну міністра закордонних справ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА