Інтерфакс-Україна
15:58 30.06.2015

Кабмін визначив ДМС, МВС і держспецзв'язку відповідальними за видачу біометричних паспортів

1 хв читати
Кабмін визначив ДМС, МВС і держспецзв'язку відповідальними за видачу біометричних паспортів

Кабінет Міністрів доручив Державній міграційній службі, Міністерству внутрішніх справ, адміністрації держслужби спеціального зв'язку і захисту інформації (Держспецзв'язку), Раді Міністрів Криму, Національному банку України (за згодою) і органам місцевого самоврядування (за згодою) забезпечити видачу громадянам біометричних паспортів.

Це закріплено розпорядженням Кабміну №636-р від 24 червня, текст якого оприлюднено у вівторок.

Цією нормою доповнений "План заходів з упровадження документів, які підтверджують громадянство України, засвідчують особу або її спеціальний статус, у які імплантований безконтактний носій, і створення національної системи біометричної верифікації та ідентифікації громадян України, іноземців і осіб без громадянства на 2014-2017 рр.", затверджений урядовим розпорядженням №780-р від 20 серпня 2014 року.

Кабмін вказав терміни виконання доручення - з першої половини 2016 по 2017 рік.

Як повідомлялося, Кабмін 25 березня 2015 року затвердив зразок і технічний опис бланка паспорта громадянина України з безконтактним електронним носієм, а також зразок і технічний опис бланка паспорта громадянина України, який не містить безконтактний електронний носій.

Згідно з постановою, оформлення і видача паспортів нового зразка почнеться з 1 січня 2016 року.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Внаслідок атаки дронів РФ на Одещині без світла залишились понад 30 тис. абонентів

Через російські атаки рух поїздів до Сумщини організовано зміненими маршрутами

У результаті атаки дронів РФ на Одещині спалахнули пожежі, постраждали п’ятеро осіб

Окупанти за добу втратили 1020 осіб та 55 од. спецтехніки

Навчання з кризового реагування пройшли 7400 освітян - уповноважена президента Будник

580 ворожих ударів за добу завдав ворог по Запорізькій області, відомо про двох поранених

Професори з провідних університетів світу викладатимуть в українських вишах – програма Фонду президента

Премʼєр Ізраїлю: Після затвердження першого етапу плану всі заручники повернуться додому

9 жовтня: Яке сьогодні свято, пам’ятні події та цікаві факти

Трамп: Ми врегулювали сім воєн і сподіваємося на врегулювання ситуації з Росією

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА