Інтерфакс-Україна
17:45 03.07.2015

Додатковий імпортний збір може бути скасований достроково - Абромавічус

1 хв читати
Додатковий імпортний збір може бути скасований достроково - Абромавічус

Додатковий імпорт у розмірі 5-10%, який був введений для поліпшення платіжного балансу, може бути скасований раніше, ніж планувалося, повідомив міністр економічного розвитку і торгівлі Айварас Абромавічус.

"Є ймовірність того, що імпорт може бути скасований раніше, ніж наприкінці року", - сказав він на прес-конференції в Києві.

За словами А.Абромавічуса, міністерство виступає в цьому питанні більше як адвокат бізнесу і зараз збирає інформацію про результати дії цього збору.

А. Абромавічус уточнив, що позицію МЕРТ щодо імпортного збору буде оголошено найближчого тижня.

ОСТАННЄ

Україна не повинна сповільнювати реформи та ставити під сумнів верховенство права - голова МЗС Чехії про євроінтеграцію

Бойовик "ДНР" заочно отримав максимальний термін ув'язнення за зґвалтування жінки під час окупації Харківщини

На Нікопольщині постраждали 5 людей через російські удари в понеділок – ОВА

МОЗ оновив маршрути допомоги звільненим із полону та перелік закладів охорони здоров’я

Оперативна евакуація поранених на фронті ускладнилася, слід масштабувати застосування НРК для цього – Сирський

Телефонна розмова Стефанчук - Мецола: рішення, досягнуті без участі України, не сприятимуть встановленню справедливого миру

У Києві затримали чоловіка, який за $15-25 тис. допомагав знімати чоловіків з військового обліку

Результат зустрічі Трампа з Путіним багато в чому залежатиме від ефективності роботи України з партнерами - голова комітету Ради

Бухгалтер військової частини на Житомирщині привласнив понад 800 тис. грн із зарплатного фонду

Україна та Німеччина обговорили поставки Patriot та виробництво боєприпасів - Міноборони

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА