Інтерфакс-Україна
10:25 06.07.2015

Аваков звільнив усіх співробітників Державтоінспекції МВС України в Донецькій області

1 хв читати
Аваков звільнив усіх співробітників Державтоінспекції МВС України в Донецькій області

Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков підписав наказ про звільнення всіх співробітників департаменту Державної автомобільної інспекції МВС України в Донецькій області.

"Наказом міністра співробітники департаменту ДАІ Донецької області звільнені від посад і виведені за штат для проведення атестації. Усіх 625 осіб. З 7 липня", - написав він у своїй сторінці в соцмережі Фейсбук у понеділок уранці.

Міністр зазначив, що у зв'язку з цим рішенням на керівника облміліції В'ячеслава Аброськіна, "одного з ініціаторів цього процесу очищення, - чекає велика робота, високої інтенсивності й відповідальності".

А. Аваков повідомив, що атестація, враховуючи рівень напруженості в області, відбуватиметься форсовано, але ретельно і за участю полиграфологів та фахівців з Києва.

"Розраховуємо, що усі хабарники, латентні вороги України, що переховуються від служби в скрутний час, - будуть за підсумками атестації звільнені. За підсумками першої атестації чесні працівники служитимуть і готуватимуться до тестів та іспитів до нового поліцейського патруля", - додав глава МВС.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Ворог вдарив по промисловому об'єкту в Запоріжжі – ОВА

Сили оборони відбили з початку доби 268 ворожих атак - Генштаб

Зеленський домовився з Мерцом про спільні дії наступного тижня

Ситуацію з теплом та світлом у Києві стабілізують 239 бригад - Шмигаль

Зеленський Трампу: Україна очікує на виконання домовленостей щодо безпеки міст на період екстремальних морозів

Національний музей історії України у Другій світовій війні демонтував радянський напис на скульптурній галереї

Порошенко повідомив про розгортання фронтових прально-душових комплексів у Києві

До України надійшли перші 78 з понад 300 промислових котлів від Італії - ЗМІ

Глава БЕБ оголосив про старт атестації працівників

Сформовано склад Ради директорів Українського фонду культурної спадщини, наступний крок – обрання виконавчого директора - Бережна

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА