Інтерфакс-Україна
14:12 07.07.2015

Україні важливо не так зростання економіки, як справедливий розподіл доходів серед населення - експерт

1 хв читати
Україні важливо не так зростання економіки, як справедливий розподіл доходів серед населення - експерт

Основним завданням у Національному плані дій зі сталого розвитку має бути протидія розшаруванню населення за рівнем доходів, вважає директор Інституту демографії і соціальних досліджень імені Птухи НАН України Елла Лібанова.

"Ми маємо відстежувати 2015-16 років прогрес таким чином, щоб відстежити динаміку зростання рівня доходів всіх категорій населення. Найстрашніше, коли населення надто розшароване, тому протидія необґрунтованій нерівності є надзвичайно важливим завданням для України", - заявила вона на прес-конференції у вівторок.

Е. Лібанова наголосила, що важливішим є не так економічний розвиток країни, як справедливий розподіл доходів від економічного зростання серед населення.

Голова представництва ЮНІСЕФ в Україні Джованна Барберіс нагадала, що зараз в світі підбиваються підсумки виконання Декларації ООН, згідно з якою в 2000-му році були затверджені Цілі Розвитку Тисячоліття (ЦРТ)

"Ми вже завершуємо Національний звіт України із ЦРТ та детальний аналіз того, які залишаються проблемні питання в Україні", - зазначила вона.

Після цього буде розроблено план дій зі сталого розвитку, що прийде на зміну ЦРТ і буде винесений на широке обговорення. Очікується, що такий план дій буде розроблений у вересні.

ОСТАННЄ

Ветерани можуть стати рушієм повоєнного економічного зростання України та основою нових еліт, вважає Залужний

Міністр оборони Великої Британії оголосив про інвестицію 600 млн фунтів стерлінгів на ППО для України

Росіянина, який катував цивільне населення під час окупації Липецької ОТГ, заочно засуджено до 12 років ув’язнення

Зеленський: Путін вірить лише в силу та гроші, тому російські активи можуть і повинні бути використані для захисту від агресії Росії

Україна, Молдова та Нідерланди першими підписали Конвенцію про компенсаційну комісію для України

СБУ та Нацполіція затримали одну із керівниць окупаційного Центру зайнятості "ДНР"

Освітній омбудсмен Лещик: у нас освіта відділена від релігії, я до цього ставлюся досить жорстко

Спроможність Служби освітнього омбудсмена дуже обмежена і не вистачає представників на місцях - Лещик

Найближчі два дні будуть без опадів, лише вночі та вранці Україну накриватимуть тумани

УЧХ допомагав постраждалим від атаки БпЛА РФ на Запоріжжя

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА