Інтерфакс-Україна
11:28 08.07.2015

Москва підтверджує негативне ставлення до ідеї створення трибуналу щодо катастрофи малайзійського "Боїнга"

1 хв читати
Москва підтверджує негативне ставлення до ідеї створення трибуналу щодо катастрофи малайзійського "Боїнга"

Москва виступає проти створення трибуналу з розслідування катастрофи малайзійського "Боїнга", що розбився влітку 2014 року на сході України.

"Росію не влаштовує ідея створення трибуналу, оскільки розслідування інциденту не завершено", - йдеться в "Твіттері" МЗС РФ з посиланням на заяву заступника міністра закордонних справ Росії Геннадія Гатілова.

Прем'єр-міністр Нідерландів Марк Рютте 3 липня закликав до заснування міжнародного трибуналу, на якому б розглядалися справи щодо відповідальних у катастрофі малайзійського літака в Україні.

"Трибунал ООН є кращим варіантом покарання винних у катастрофі з МН17, оскільки це найкращий шанс передання їх до суду", - заявив М. Рютте на прес-конференції.

М. Рютте вперше висловив офіційну позицію Нідерландів з цього питання, зазначають західні ЗМІ.

"Боїнг-777" авіакомпанії Malaysia Airlines, що слідував рейсом МН17 Амстердам (Нідерланди) - Куала-Лумпур (Малайзія), було збито в небі над Донецькою областю 17 липня 2014 року. На його борту перебували 298 осіб, всі вони загинули.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

У Терапевтичному саду на ВДНГ в Києві висадять понад 12 тис. рослин - Мінверетанів

Видавництво "Човен" через погрози скасувало презентацію книжки "Голоси BLM"

УЦОЯО готовий до його запровадження НМТ у дводенному форматі, освітній омбудсмен виступає за одноденну модель

Верховна Рада підтримала запит до президента про присвоєння звання Героя України Парубію

Президент підписав закон про військового омбудсмана

Зеленський підписав закон про ратифікацію Угоди про сторічне партнерство між Україною та Великою Британією

Міністерства України та Польщі підпишуть угоду про співпрацю та про набуття навичок керування дронами - Косіняк-Камиш

Глава Міноборони Польщі прибув до Києва, обговорюватиме військову співпрацю

Українська AI-платформа дозволяє комерційним будівлям знизити енергоспоживання до 20%

Focus Estate Fund придбав торговий парк в Італії

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА