11:41 08.07.2015

Порошенко підписав закон, що звільняє учасників АТО від сплати військового збору

1 хв читати
Порошенко підписав закон, що звільняє учасників АТО від сплати військового збору

Президент України Петро Порошенко повернув до Верховної Ради України підписаний ним закон про внесення змін до Податкового кодексу України, якими учасники антитерористичної операції на сході України звільняються від сплати військового збору.

У графі "Останній етап проходження" ухваленого українським парламентом законопроекту №2980 значиться, що 7 липня документ було "повернуто з підписом від президента".

Як повідомлялося, цю законодавчу ініціативу парламент узяв 18 червня за основу і в цілому. Представляючи тоді законопроект з трибуни парламенту, керівник фракції Радикальної партії Олег Ляшко розповів, що документ звільняє учасників антитерористичної операції від сплати півторапроцентного податку з доходів учасників АТО.

Згідно з ухваленим законом, "тимчасово ... не підлягають оподаткуванню, військових зборів, доходи у вигляді грошового забезпечення співробітників правоохоронних органів, військовослужбовців ЗС України, Національної гвардії, СБУ, служби зовнішньої розвідки, Державної прикордонної служби, співробітників МВС, Управління державної охорони, Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації на період їх безпосередньої участі у проведенні АТО".

Зазначається також, що порядок підтвердження статусу зазначених осіб для застосування цієї пільги визначається Кабінетом міністрів України.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА