Інтерфакс-Україна
13:50 08.07.2015

Новостворене управління МВС України має доступ до інформаційної бази ФБР

1 хв читати
Новостворене управління МВС України має доступ до інформаційної бази ФБР

Управління МВС України щодо забезпечення повернення активів, одержаних злочинним шляхом, отримало доступ до інформаційної бази Федерального бюро розслідувань (ФБР) США, заявляє начальник цього управління Олена Тищенко.

"Проведено робочу зустріч з представником ФБР в Україні та досягнуто домовленість - наше управління матиме доступ до інформаційних баз ФБР", - сказала вона на брифінгу в Києві в середу.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

З початку доби Сили оборони відбили 115 ворожих атак - Генштаб

Зеленський: Путін відчуває безкарність і готує ще якісь "відповіді"

Папа Лев XIV розмовляв телефоном з Путіним – прес-служба Ватикану

Вся команда сьогодні провела дуже конструктивний брифінг для сенаторів у Вашингтоні – Єрмак

США не надаватимуть повітряну підтримку європейським силам, які гарантуватимуть безпеку в повоєнній Україні – ЗМІ

Трамп перепостив заклик колумніста WP прийняти закон про руйнівні санкції на РФ як важіль впливу на Путіна

Міноборони не планує продовжувати термін повторної ВЛК для обмежено придатних

Зеленський і президент Фінляндії обговорили дипломатичні можливості

Замість спаленої техніки росіяни завозять на аеродроми цілі літаки, щоб на супутникових знімках не було видно вражених бортів - джерела

Зеленський: готуємо рішення на підтримку спільних оборонних виробництв із партнерами

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА