Інтерфакс-Україна
15:36 08.07.2015

Порошенко пропонує експеримент у трьох областях із фінансування ремонту доріг - законопроект

1 хв читати
Порошенко пропонує експеримент у трьох областях із фінансування ремонту доріг - законопроект

У Верховній Раді зареєстрований законопроект про внесення змін до Бюджетного кодексу щодо експерименту із фінансування доріг державного значення в Одеській, Волинській і Львівській областях.

Проект закону (№2315а) "Про внесення змін до Бюджетного кодексу щодо експерименту в Одеській, Волинській і Львівській областях із фінансування реконструкції, поточного ремонту автомобільних доріг загального користування державного значення" вніс до парламенту президент України Петро Порошенко в середу, повідомляється на сайті Верховної Ради.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Українці вшановують пам’ять жертв голодоморів

Зеленський розповів лідерам країн Північної Європи та Балтії, прем’єр-міністру Польщі про роботу над планом закінчення війни

Європейські лідери заявили про необхідність додаткової роботи над проєктом мирного плану із 28 пунктів

Уряд призначив нового держсекретаря Мінкультури України

Більше 150 тис. росіян продовжують штурми на Покровському напрямку - Зеленський

Свириденко заявила про початок перезавантаження управління в оборонній сфері: старт аудитів, оновлення НР, перевірка АРМА і ФДМ

Україна повернула з Білорусі 31 цивільного громадянина - Коордштаб

Злочини проти людей і людяності не можуть мати винагороду й прощення - Зеленський

Представники України знають, як захищати національні інтереси і не допустити "третього вторгнення" РФ – Зеленський

Один з енергетичних пакетів від Нідерландів уже на шляху до України – розмова Зеленського з Схоофом

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА