Інтерфакс-Україна
16:00 08.07.2015

Президент ініціює нараду з питання перепусток у зоні АТО

1 хв читати
Президент ініціює нараду з питання перепусток у зоні АТО

Президент України Петро Порошенко ініціює проведення спеціальної наради з питання нових перепусток у зоні АТО, воно відбудеться у Службі безпеки України.

"Завтра за моїм дорученням в СБУ відбудеться нарада з уведення нової безпаперової системи перепусток, які забезпечуватимуть те, щоб українські громадяни, не чекаючи місяцями цього папірця, мали можливість спокійно перетинати пункти пропуску, щоб українські і міжнародні гуманітарні вантажі, які забезпечують життя українців на окупованих територіях, проходили через "зелений коридор", - заявив П. Порошенко на нараді глав регіонів в Одесі в середу.

П. Порошенко зазначив, що на цій нараді також порушуватимуть питання контрабанди через лінію зіткнення, на захід будуть запрошені волонтери.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

РФ вночі атакувала транспортну інфраструктуру Кременчука, намагаючись пошкодити переправу через Дніпро, рух автомобілів відновлено

Трамп зробив останнє попередження ХАМАС

Зустріч із Трампом на Алясці дала Путіну те, що він хотів – Зеленський

На честь Дня воєнної розвідки України Москву "прикрасили" листівками з написом "відповідальність неминуча" - джерело

Петиція до Кабміну про гідний рівень оплати праці педагогам набрала 25 тис. голосів

Робота з ліквідації наслідків ворожої атаки в Києві продовжиться зранку понеділка, двоє загиблих та 20 постраждалих

Зеленський анонсував зустріч у форматі "Рамштайн" наступного тижня

Унаслідок ворожого мінометного обстрілу Куп’янська поранено 6-річну дитину

У Харкові внаслідок зіткнення мотоциклістів постраждали троє пішоходів

Зеленський: Україна має наростити виробництво дронів-перехоплювачів до рівня масованих атак РФ у 300-400 "шахедів"

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА