Інтерфакс-Україна
09:33 09.07.2015

Готівки в банкоматах грецьких банків вистачить до понеділка – асоціація

1 хв читати
Готівки в банкоматах грецьких банків вистачить до понеділка – асоціація

У банкоматах банків у Греції готівкових грошей вистачить для того, щоб задовольнити потреби населення до понеділка, заявив голова грецької Банківської асоціації Лука Кацелі.

"Ми знаємо, що все буде безпечно до понеділка", - заявив він у четвер, виступаючи по місцевому телеканалу Skai TV.

Водночас, як раніше оголосила грецька влада, банківські канікули у країні триватимуть до майбутнього понеділка, 13 липня, збережеться також ліміт на видачу готівки банкоматами в 60 євро на день.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Американська DFC оголосила про запуск Американсько-Українського інвестфонду відбудови

Сенатори США закликали Трампа віддати Україні 5 млрд доларів заморожених активів РФ

Паламар "Калина" звернувся до прем'єр-міністерки з вимогою вирішити питання щодо виплат за знищену або захоплену російську техніку нацгвардійцям

Мексика продовжить підтримувати дипломатичні ініціативи України для досягнення миру — Стефанчук

Шмигаль обговорив з новим міністром оборони Чехії розвиток безпекової співпраці

Глава ОВА просить одеситів зберігати витримку

Сенат США затвердив оборонний бюджет на 2026 рік, $400 млн передбачені для України – Стефанішина

США та Європа пропонують багаторівневі гарантії безпеки для України після війни

Держприкордонслужба: На Одещині рух до окремих пунктів пропуску через державний кордон з Молдовою обмежено через атаку РФ

Паліса: Проінформували представників посольств партнерів про ситуацію на фронті, стан енергетики та потреби Сил оборони

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА