Інтерфакс-Україна
13:05 11.07.2015

Бойовики продовжують провокувати підрозділи ЗСУ на відкриття вогню в районі Широкиного

1 хв читати
Бойовики продовжують провокувати підрозділи ЗСУ на відкриття вогню в районі Широкиного

Спостерігачі Спільного центру контролю й координації (СЦКК) продовжують фіксувати випадки порушення режиму припинення вогню бойовиками незаконних збройних формувань окремих районів Донецької області з метою провокації підрозділів Збройних сил України на відкриття вогню в районі села Широкиного.

Як зазначають у прес-центрі АТО, головна мета таких провокацій з боку бойовиків окремих районів Донецької області - це щоденна підтримка високого рівня напруженості збройного протистояння і спроби вкотре звинуватити українську сторону у зриві Мінських домовленостей.

"10 липня спостерігачі СЦКК задокументували обстріл бойовиками позицій Збройних сил України в південній частині населеного пункту Широкиного. Обстріл двічі стався вечірньої пори і тривав 47 хв (з 17.45 до 18.32) із стрілецької зброї, і 10 хв (з 19.40 до 19.50) - із самохідної артилерійської системи 122-мм калібру. Потерпілих під час обстрілу не було", - йдеться в повідомленні прес-центру АТО на сторінці у Фейсбук.

Припинити провокації з боку бойовиків на відкриття підрозділами Збройних сил України вогню у відповідь цього разу вдалося завдяки оперативному реагуванню керівника української сторони СЦКК на цю ситуацію, наголошують у прес-центрі.

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА