Інтерфакс-Україна
14:45 13.07.2015

Турчинов: Будівництво фортифікацій на Донбасі буде завершено до 15 липня

2 хв читати
Турчинов: Будівництво фортифікацій на Донбасі буде завершено до 15 липня

Будівництво фортифікаційних споруд на лінії розмежування на Донбасі буде завершено до 15 липня поточного року, повідомив секретар РНБО України Олександр Турчинов.

"На превеликий жаль, їх будівництво сильно затягнулося. Але, тим не менше, хочу сказати, що це вже фінальна стадія і до 15 липня окреслено завдання завершити будівництво всіх трьох ліній оборонних рубежів", - сказав він в ексклюзивному інтерв'ю агентству "Інтерфакс-Україна".

За його словами, це досить серйозна в інженерному плані робота, причому особливо складно було будувати на першій лінії оборони, оскільки робота виконувалася практично під постійним снайперським і артилерійським вогнем, що і вплинуло на темпи будівництва.

"Створюється серйозна урядова комісія, яка 15 липня починає прийом цих споруд. Але хто не вкладеться у визначений термін, або якщо комісія у складі представників Міноборони, Генштабу та апарату РНБО дійде висновку, що роботи проведені неякісно, то, відповідальні за будівництво не нижче заступників голів адміністрацій будуть зняті з посад", - сказав О. Турчинов.

Секретар РНБО зазначив, що фортифікаційні споруди – це досить серйозні інженерні конструкції. "Завдання, наприклад, залізобетонних вогневих точок і об'єктів укриття – витримувати пряме потрапляння міни або артилерійського снаряда. Загалом, вибудувана система оборони має відобразити не лише наступ російсько-терористичних угруповань, а й наступ регулярних сил російської армії. Таке завдання ми ставимо", - резюмував він.

Повний текст інтерв'ю буде опубліковано на головній сторінці агентства "Інтерфакс-Україна" у відкритому доступі.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Європейські лідери змогли досягти прийнятного результату - Кислиця

Чехія, Угорщина та Словаччина не будуть задіяні у виконанні рішення саміту ЄС щодо надання Україні EUR 90 млрд кредиту за рахунок бюджету ЄС

Лідери ЄС засудили підтримку війни РФ третіми країнами

ЄС буде посилювати тиск на РФ, 20-й пакет санкцій буде прийнятий на початку 2026 року – висновки саміту ЄС

Держави-члени ЄС мають активізувати військову підтримку України – висновки саміту ЄС

ЄС готовий зробити свій внесок в гарантії безпеки для України – висновки саміту ЄС

Лідери ЄС знову підтвердили непохитну підтримку України – висновки саміту ЄС

Фон дер Ляєн: подібно до репараційного кредиту, Україна поверне кредит тільки тоді, коли РФ виплатить репарації

Кошта: Україна отримає позику, підкріплену бюджетом ЄС, в розмірі EUR 90 млрд, яку вона поверне тільки після виплат репарацій РФ

Мерц: Україна отримає позику від ЄС в розмірі EUR 90 млрд, яку вона поверне тільки тоді, коли РФ виплатить репарації

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА