Інтерфакс-Україна
18:36 14.07.2015

Україна та США підписали угоду про "відкрите небо" - посольство

2 хв читати
Україна та США підписали угоду про "відкрите небо" - посольство

Заступник державного секретаря США з економічних питань Кетрін Новеллі (Catherine A. Novelli) та міністр інфраструктури України Андрій Пивоварський у вівторок підписали угоду про лібералізацію ринку повітряних перевезень між двома країнами (про "відкрите небо" - Open Skies).

"Ця угода зміцнює двосторонні економічні відносини і спрощує цивільне авіасполучення між США та Україною, це приклад міцних уз дружби і співпраці між нашими країнами", - йдеться в повідомленні, поширеному посольством США в Україні.

Угода про "Відкрите небо" сприятиме збільшенню кількості поїздок і торгівлі, підвищенню продуктивності праці та стимулюванню високоякісних робочих місць і економічному зростанню. Вона передбачає усунення втручання держави в комерційні рішення про маршрути авіакомпаній, ціноутворення та "дозволяє операторам надавати більш доступне, зручне та ефективне обслуговування споживачів у польотах".

США раніше підписали угоди Open Skies із більш ніж 115 партнерами у всьому світі.

Раніше А.Пивоварський повідомляв, що Україна та США мають намір 14 липня підписати угоду про лібералізацію ринку повітряних перевезень між двома країнами: "14 липня у Вашингтоні я підпишу угоду між урядом України та урядом США про повітряні перевезення. Вона лібералізує авіаперевезення між нашими країнами. Наша позиція в тому, щоб створити умови, які стимулюватимуть конкуренцію та розвиток авіаринку".

У прес-службі Міністерства інфраструктури зазначали, що підписання документа дасть змогу зняти обмеження щодо кількості перевізників, спростити механізм виконання рейсів тощо.

Розпорядження про підписання угоди було схвалене урядом 8 липня й оприлюднене 10 липня. Кабінет Міністрів уповноважив А.Пивоварського на підписання угоди, дозволивши "вносити в текст у разі потреби зміни редакційного характеру".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

За добу у Запорізькій області ворог завдав ударів по 25 населених пунктах, пʼятеро людей поранені

12 європейських країн у спільній заяві засудили можливе створення Ізраїлем нових поселень в Секторі Гази

В Одесі запроваджено вимушені аварійні відключення електроенергії — МВА

Окупанти за добу втратили 860 осіб та 149 од. спецтехніки - Генштаб

25 грудня: Яке сьогодні свято, все про цей день

Ворог просунувся у Сумській, Харківській та Донецькій областях - DeepState

Індійський нафтопереробник Reliance відновив закупівлі російської нафти через несанкційних постачальників - ЗМІ

Сили оборони відбили з початку доби 130 ворожих атак - Генштаб

Німеччина здійснила внесок у понад 160 млн євро до Фонду підтримки енергетики України – Міненерго

Підрозділ ударних БпЛА Lasar’s Group знищив ворожий ТОС-1А "Солнцепьок" - командувач Нацгвардії

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА