Інтерфакс-Україна
14:25 17.07.2015

На Донбасі сербські найманці не воюють

1 хв читати
На Донбасі сербські найманці не воюють

Сербські найманці не воюють на боці незаконних збройних формувань на сході України, заявляє глава Міністерство закордонних справ Сербії, нинішній голова ОБСЄ Івіца Дачич.

"Була поширена інформація, що сербські найманці воюють на боці сепаратистів, але це не так", - повідомив І.Дачич на прес-брифінгу в Києві в п'ятницю.

Голова сербського зовнішньополітичного відомства наголосив, що за такі дії в Сербії передбачено кримінальну відповідальність.

ОСТАННЄ

У другому півфіналі визначено останніх 10 учасників фіналу "Євробачення-2025"

Зеленський подякував президенту FIFA за підтримку України та закликав "працювати разом" задля припинення вогню

Мединський назвав "плідною" зустріч із главою МЗС Туреччини і заявив, що чекатимуть на українську делегацію в п'ятницю

На фронті від початку доби відбулось 117 бойових зіткнень

Мерц: Новий пакет санкцій готовий буде ухвалений в Брюсселі у вівторок

До Реєстру збитків відтепер можна подати заяву про компенсацію за зруйновану нежитлову нерухомість

Сибіга у Стамбулі зустрівся з Халюком Байрактаром

Окупанти втратили 161 особу на покровському напрямку - Генштаб

У Стамбулі в п'ятницю відбудуться тристоронні переговори між Росією, Україною і Туреччиною – ЗМІ

Рубіо не братиме участі у переговорах у Стамбулі, оскільки росіяни направили туди групу "нижчого рівня" - ЗМІ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА