Інтерфакс-Україна
14:55 17.07.2015

Кабмін затвердив завдання представникам держави щодо зміни голови "Укрнафти" на зборах акціонерів 22 липня

1 хв читати
Кабмін затвердив завдання представникам держави щодо зміни голови "Укрнафти" на зборах акціонерів 22 липня

Кабінет Міністрів України затвердив завдання представникам держави щодо зміни голови ПАТ "Укрнафта" на зборах акціонерів 22 липня, повідомив на своїй сторінці у Facebook виконавчий директор НАК "Нафтогаз України" Андрій Пасішник.

"Щойно на засіданні уряду було розглянуто подання Міненерговугілля з проектом завдання на голосування представникам держави на засіданні загальних зборів акціонерів ПАТ "Укрнафта", яке відбудеться 22 липня 2015 року. Кабмін своїм розпорядженням затвердив зазначене завдання на голосування, в якому серед інших є питання звільнення голови правління Ванхеке (Пітера Ванхеке - ІФ) та обрання нового голови правління - переможця конкурсу, погодженого номінаційним комітетом", - написав він.

А.Пасішник додав, що на зборах акціонерів буде розподілено прибуток компанії за 2014 рік і ухвалено рішення про виплату дивідендів до держбюджету.

Як повідомлялося, номінаційний комітет відібрав як кандидата на керівництво ПАТ "Укрнафта" екс-президента компанії BG Казахстан британця Марка Роллінза.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Американська компанія Axon готова до обміну експертизою з Україною у сфері протидії БпЛА

Бережна запросила Японію долучитися до Альянсу культурної стійкості та Українського фонду культурної спадщини

Наукова спільнота закликає скликати пленум Верховного суду для узгодження трактувань щодо розгляду скарг на плагіат у дисертаціях

Лише 7% переселенців планують повернутися до місць постійного проживання протягом найближчих 6 місяців

Прокуратура просить суд визнати недійсним договір на будівництво Подільського мосту в Києві і стягнути 2 млрд грн з підрядника

Україна запровадила санкції проти керівництва провідних російських музеїв

Мінветеранів розповіло про мобільні застосунки для психологічної допомоги ветеранам

Росія планує використовувати Донецький аеропорт для запуску "шахедів" – ISW

Українсько-польська експедиція розпочала пошуково-ексгумаційні роботи у Львові

СБУ затримала "крота" у Держспецтрансслужбі Міноборони

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА