Інтерфакс-Україна
16:10 20.07.2015

Заяви Захарченка про бажання захопити весь Донбас свідчать про намір РФ зірвати Мінські домовленості – Турчинов

1 хв читати
Заяви Захарченка про бажання захопити весь Донбас свідчать про намір РФ зірвати Мінські домовленості – Турчинов

Секретар Ради національної безпеки і оборони України (РНБО) Олександр Турчинов розцінює заяви керівника "ДНР" Олександра Захарченко про бажання захопити всю територію Луганської та Донецької областей як наміри Росії зірвати Мінські домовленості шляхом їх дискредитації.

"Заяви Захарченко про бажання захопити всю територію Луганської та Донецької областей вказують не лише на повну неадекватність і розумову неповноцінність кремлівських маріонеток. Це свідчить також про наміри Російської Федерації, що керує усіма висловлюваннями своїх неповноцінних підопічних, зірвати Мінські домовленості шляхом їх дискредитації", - сказав О. Турчинов, повідомляє прес-служба РНБО України в понеділок.

Секретар РНБО наголосив, що Україна виконує всі взяті на себе зобов'язання в Мінську. "Але у разі зриву Росією взятих на себе зобов'язань і мирного шляху вирішення створеної Кремлем кризи, ми готові дати відсіч військовій агресії", - заявив О. Турчинов.

Раніше О. Захарченко заявив, що розглядає Мінські угоди, як інструмент для повного захоплення Донецької і Луганської областей. "Ми наполягаємо на тому, що "Мінськ" - це єдине вирішення конфлікту мирним шляхом. Це та нагода, коли ми можемо забрати свої тимчасово окуповані противником землі без великого кровопролиття", - сказав він.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Глава "Укрзалізниці" радить планувати стикування із запасом мінімум у 3-4 години

Пріоритетним напрямом залишається постачання ракет для ППО від партнерів - Зеленський

Зеленський: Головне завдання зараз – відновлення енергозабезпечення всіх будинків після ударів

Зеленський: Повномасштабна війна Росії проти України триває стільки ж, скільки тривала нацистська війна проти СРСР - 1418 днів

У понеділок "Укренерго" застосовуватиме обмеження електроенергії в усіх регіонах України

Міська влада просить харків'ян обмежити пересування транспортом через негоду

Німеччина пропонує місію НАТО для захисту Гренландії на тлі напруженості через заяви США - ЗМІ

У Києві внаслідок пожежі в багатоповерхівці загинули дві людини, дев’ять мешканців евакуйовано - ДСНС

Голова Київської ОВА закликав жителів області не блокувати дороги через відсутність електропостачання

В Києві цілодобово продовжуються відновлювальні роботи на зруйнованих інфраструктурних об’єктах – Кличко

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА