Інтерфакс-Україна
10:17 21.07.2015

Запорізька АЕС вивела в ремонт п'ятий блок, Рівненська АЕС - четвертий

1 хв читати
Запорізька АЕС вивела в ремонт п'ятий блок, Рівненська АЕС - четвертий

Запорізька атомна електростанція (АЕС) 20 липня о 21:19 згідно із заявкою відключила п'ятий блок від енергосистеми країни і вивела його в поточний ремонт до 16:00 25 липня, повідомила прес-служба НАЕК "Енергоатом" у вівторок.

Крім того, Рівненська АЕС 21 липня в 3:12 відключила четвертий блок від енергосистеми країни для проведення середнього планового ремонту, тривалість якого становитиме 61 день.

Таким чином, станом на ранок вівторка в роботі перебувають 10 із 15 блоків чотирьох АЕС України. На блоці №2 Южно-Української АЕС – 73-а доба капітального планового ремонту, на блоці №4 Запорізької АЕС – 45-а доба середнього планового ремонту, на блоці №1 Южно-Української АЕС – 7-а доба середнього планового ремонту.

Показники, які характеризують радіаційний, протипожежний та екологічний стан на проммайданчиках усіх АЕС країни, перебувають у межах норми.

"Енергоатом" є оператором всіх чотирьох АЕС України. Експлуатує Запорізьку, Южно-Українську, Рівненську і Хмельницьку станції з 15 енергоблоками, оснащеними водо-водними енергетичними реакторами, загальною встановленою електричною потужністю 13,835 тис МВт.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

У прем'єра Свириденко 1 штатний радник, 4 - на громадських засадах і 1 помічниця

Подача теплоносія відновлена у 4 тис з 6 тис київських багатоповерхівок, тепло у квартирах буде пізніше – віцепрем'єр

Автопідприємство Кабміну не продавало і не закуповувало нових автомобілів у 2025р

Петиція про зупинку метро в Києві о 9:00 під час хвилини мовчання не набрала необхідних для розгляду голосів

Окупанти обстріляли 12 населених пунктів в Сумській області за добу, без постраждалих

Військові підрозділи отримали 225 тисяч засобів ураження за 5 місяців роботи DOT‑Chain Defence – Шмигаль

Робота тролейбусів повністю відновлена на лівому березі Києва – КМДА

Жертвами протестів в Ірані стали вже 50 мітингарів та 14 правоохоронців – правозахисники

Сили безпілотних систем уразили за добу 913 ворожих цілей

Захисники України в ніч на 10 січня знищили або подавили 94 зі 122 засобів повітряного нападу росіян

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА