Інтерфакс-Україна
14:20 21.07.2015

Казахстан тимчасово заборонив продаж м'яса птиці з кількох підприємств України і РФ

1 хв читати
Казахстан тимчасово заборонив продаж м'яса птиці з кількох підприємств України і РФ

Уповноважені органи Казахстану ухвалили рішення про тимчасове припинення реалізації на території республіки м'яса птиці виробництва кількох підприємств Росії та України, повідомляє прес-служба комітету захисту прав споживачів міністерства національної економіки.

Таке рішення ухвалено за результатами санітарно-епідеміологічної експертизи у зв'язку з виявленням у зразках патогенної мікрофлори (Salmonella).

Припинено реалізацію такої продукції: м'ясо курчати виробництва ВАТ "М’ясоптахокомбінат "Благодарненьский" (Росія), тушка курчати-бройлера виробництва ПРАТ "Миронівська птахофабрика" (Україна), курча-бройлер і філе курчат-бройлерів виробництва ТОВ "Нагайбацький птахівничий комплекс" (Росія), тушка курчати-бройлера виробництва ТОВ "Ювілейне" (Росія).

Відповідні повідомлення направлені до уповноважених органів країн Євразійського економічного співтовариства, зазначає прес-служба комітету з захисту прав споживачів.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

В Харкові вже 82 постраждалих внаслідок російського удару - ДСНС

Глава МВС щодо пошуку нападника на Макарова: опитуємо свідків, чекаємо сьогодні на висновки експертизи

Сварка через російську музику закінчилась вбивством – двом братам повідомлено про підозру

Зеленський про обстріли: саме так Росія почала Страсну п'ятницю - знущаннями над людьми

Вчора у Парижі був день дипломатії, однак для Росії лише черговий день терору – Сибіга

СБУ затримала експосадовицю суду, яка допомагала окупантам наступати на Покровськ

Колапсу на АЗС з 1 травня через додавання в бензини 5% біоетанолу не буде – СЕО "ОККО"

Шмигаль з 21 квітня проведе переговори у Вашингтоні для підписання угоди з США про створення інвестфонду відбудови до 26 квітня – Меморандум

Офіс корпорації "АТБ" у Дніпрі пошкоджено ракетним обстрілом

Кількість поранених внаслідок обстрілу Харкова зросла до 74

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА