Інтерфакс-Україна
10:29 22.07.2015

Бойовики обстріляли з важкої артилерії дамбу біля Троїцького - Луганська ОВЦА

1 хв читати
Бойовики обстріляли з важкої артилерії дамбу біля Троїцького - Луганська ОВЦА

Бойовики у вівторок, 21 липня, під час обстрілу з важкої артилерії села Троїцького (Луганська обл.) влучили в дамбу, повідомляє Луганська обласна військово-цивільна адміністрація.

"Вогонь вівся зі 150-міліметрової важкої артилерії, яку, за словами бойовиків, було відведено від лінії зіткнення. Кілька снарядів влучило в Миронівську дамбу. За висновком фахівців, у разі руйнування дамби були б затоплені населені пункти Миронівський (Донецька область) та Троїцьке (Луганська область)", - повідомляє в. о. голови Луганської обласної військово-цивільної адміністрації Юрій Клименко.

Водночас, за інформацією Ю.Клименка, в селищі міського типу Станиця Луганська, яке останнім часом було найгарячішою точкою, встановилася бойова тиша, за винятком с. Болотене (Станично-Луганський район), яке бойовики обстріляли з мінометів.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Помічник Путіна констатував, що компромісу щодо війни в Україні під час розмови зі спецпосланцями Віткоффом й Кушнером не досягнуто - ЗМІ

Спецпредставник Путіна назвав його п'ятигодинну розмову з спецпосланцями Трампа Віткоффом й Кушнером продуктивною

Уряд дозволив компенсувати "Укрзалізниці" програму безкоштовних перевезень "3000" лібералізацію ціноутворення

Україна хоче відкрити кластери у переговорах з ЄС у 2026 за головування Кіпру, а за головування Ірландії – закрити – Зеленський

Сили оборони відбили з початку доби 191 ворожу атаку - Генштаб

Росія у переговорах про припинення війни не погодиться на компроміс щодо трьох питань

Зеленський заявив, що готовий на зустріч із Трампом

Простих рішень щодо закінчення війни не буде, найскладніше з територіями та активами РФ

Каллас: В ініціативі з постачанням Україні боєприпасів ми ще не досягли мети

Видання "The Village Україна" стало частиною Fozzy Group

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА