Інтерфакс-Україна
11:41 22.07.2015

СБУ заблокувала 110 млн грн на рахунках сім'ї Януковича

1 хв читати
СБУ заблокувала 110 млн грн на рахунках сім'ї Януковича

Працівники Служби безпеки України заблокували в Державній казначейській службі 110 млн грн, що призначалися ТОВ "МАКО Трейдинг", власником якого є син екс-президента України Віктора Януковича Олександр.

Як повідомляє прес-служба СБУ в середу, правоохоронці встановили, що до казначейської служби надійшло доручення Міністерства юстиції про перерахування цієї суми на рахунки ТОВ "МАКО Трейдинг".

За рішенням суду 110 млн грн було списано Державною виконавчою службою з рахунків ПАТ "АрселорМіттал Кривий Ріг" на користь структури О.Януковича, яка звернулася з позовом про стягнення боргу.

Працівники спецслужби оперативно заблокували фінансові операції ТОВ "МАКО Трейдинг" у Держказначействі і Держслужбі фінансового моніторингу України.

СБУ поінформувала Генеральну прокуратуру для накладення арешту на заблоковані кошти.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Оновлений "Захист України" стане обов’язковим предметом у школах з 2027 року

Келлог після відвідання меморіалу пам'яті дітей-жертв війни: Вбивства невинних цивільних осіб, особливо дітей, повинні припинитися

Кабмін затвердив нові розміри освітніх грантів та додаткові регіональні коефіцієнти для вступників-2025

Нацполіція викрила масштабну схему виробництва і збуту українських ліків на території РФ за участі олігарха Жеваго

Зеленський: Демонстрація сили може змусити Путіна сісти за стіл мирних переговорів

Зеленський: Української зброї має стати більше

Найближчими днями в Україні короткочасні дощі, на заході й півночі буде прохолодніше, на півдні та сході - спека

Мер латвійського міста Огре поранений під час російського обстрілу в Україні

Італія не планує купувати у США озброєння для України, але має намір забезпечити логістику

Студія українського бренду brabrabra відкриється в столичному ТРЦ Ocean Mall

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА