Інтерфакс-Україна
13:17 22.07.2015

Шістьом учасникам "Правого сектора" повідомлено про підозру з огляду на конфлікт у Мукачевому - Генпрокуратура

2 хв читати
Шістьом учасникам "Правого сектора" повідомлено про підозру з огляду на конфлікт у Мукачевому - Генпрокуратура

Шістьом представникам "Правого сектора" повідомлено про підозру у зв'язку з конфліктом у Мукачевому (Закарпатська обл.), наголошують у Генеральній прокуратурі України.

"Встановлено шістьох осіб, що брали участь у перекритті дороги. Шістьом (учасникам подій у Мукачевому від "Правого сектора" - ІФ) повідомлено про підозру", - повідомив слідчий з особливо важливих справ Генеральної прокуратури Андрій Попов на засіданні парламентської тимчасової слідчої комісії в середу в Києві.

Як повідомлялося, 11 липня в м. Мукачевому (Закарпатська обл.) сталася перестрілка за участю людей, близьких до народного депутата Михайла Ланя, місцевих міліціонерів, а також членів "Правого сектора". За різними даними, внаслідок перестрілки загинули до п’яти осіб, близько 14 були поранені.

За інформацією МВС, близько десяти бійців "Правого сектора" раніше ховалися в лісовому масиві в околицях Мукачевого, двоє були доправлені до лікарні. 16 липня в СБУ поінформували, що залишилося розшукати шістьох озброєних членів руху "Правий сектор" на території Мукачівського району.

За версією "Правого сектора", перестрілка була спровокована кримінальними елементами на чолі з М.Ланем, якому вони перекрили канал контрабанди.

Водночас у деяких ЗМІ з'явилася інформація про те, що причиною конфлікту є переділ сфер впливу в "кришуванні" контрабандних потоків в області, зокрема, сигарет. За однією з версій, "Правий сектор" вирішив потіснити групу нардепа М.Ланя. За іншою версією, "Правий сектор" діяв з аналогічними намірами, проте в інтересах парламентаря Віктора Балоги.

Народні депутати України на засіданні 14 липня ухвалили постанову про створення тимчасової слідчої комісії з розслідування обставин конфлікту. ТСК очолив народний депутат фракції "Блок Петра Порошенка" Микола Паламарчук. До складу комісії делегували своїх представників усі депутатські фракції та групи.

Голова Закарпатської облдержадміністрації Геннадій Москаль 21 липня повідомив, що дії представників закарпатського "Правого сектора", що влаштували стрільбу в Мукачевому, кваліфікуються як бандитизм, підозрюють 13 людей віком від 18 до 39 років, 12 із них - закарпатці, один - житель м. Слов'янська (Донецька обл.). Більшість із них досі переховується в лісах Закарпаття. За його даними, відкрито кримінальне провадження за ст. 257 Кримінального кодексу України (бандитизм).

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Укргідрометцентр попереджає про грозу, місцями з градом у північно-східних та східних областях у неділю

УЧХ допомагає постраждалим через повітряну атаку РФ

Сибіга у Хорватії обговорив розширення військово-технічного співробітництва

Миколаїв у Римі підписав угоду про побратимство з муніципалітетом Барі

Кількість постраждалих у Львові зросла до дев'яти людей

Літак Ан-124 "Руслан" "Авіаліній Антонова" перелетів з Києва до Лейпцигу та пройде сертифікаційне випробування

Депутати "ЄС" та "Голосу" зареєстрували постанову з вимогою виконати норми закону і призначити керівника БЕБ - Железняк

Окупанти обстріляли центр Слов'янська, загинув цивільний

В Римі підписано Меморандум про співпрацю між Укроборонпром та Федерацією італійських компаній авіаційної, оборонної та безпекової галузей

ГУР: Спецслужби Кремля в операціях проти України поновили "байку про "червону ртуть", яку використовували їх попередники часів СРСР

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА