Інтерфакс-Україна
14:08 23.07.2015

Заступник голови "Укрзалізниці" призначений начальником Придніпровської залізниці

1 хв читати
Заступник голови "Укрзалізниці" призначений начальником Придніпровської залізниці

Заступник голови Державної адміністрації залізничного транспорту України (Укрзалізниця) Іван Федорко призначений начальником Придніпровської залізниці (Придніпровська залізниця).

Як повідомили агентству "Інтерфакс-Україна" у Міністерстві інфраструктури, таке рішення ухвалив Кабінет Міністрів України у середу, 22 липня.

Як повідомлялося, на посаду заступника генерального директора "Укрзалізниці" І. Федорко, до цього обіймав посаду першого заступника начальника Південно-Західної залізниці (ПЗЗ, Київ) був призначений рішенням Кабміну 8 квітня 2015 року.

ОСТАННЄ

Одна людина постраждала внаслідок атаки російських БпЛА у Київській області – ОВА

Двоє загиблих, з них одна дитина внаслідок атаки ворожих дронів - Кличко

Житлова забудова та цивільна інфраструктура Одеси постраждала внаслідок масованої атаки ворожих дронів - ОВА

Кількість постраждалих внаслідок ворожої дронової атаки на Київ зросла до одинадцяти - Кличко

Попередньо 8 постраждалих внаслідок атаки БпЛА в двох районах Києва – КМВА

Підозрюваному в організації конвертаційного центру колишньому податківцю обрали запобіжний захід - прокуратура

Уряд планує скасувати обов'язкове підписання актів виконаних робіт при безготівковому розрахунку за них - Свириденко

Кількість постраждалих внаслідок нальоту російських ударних дронів на Запоріжжя зросла до 15 – ОВА

Посилення відповідальності військових за непокору виключено з проєкту закону в результаті консультацій Міноборони й комітетів ВР

Одна людина загинула внаслідок атаки ворога у Сумській області - ОВА

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА