Інтерфакс-Україна
16:58 23.07.2015

Кабмін призначив головою Держфінінспекції Лідію Гаврилову

1 хв читати
Кабмін призначив головою Держфінінспекції Лідію Гаврилову

Кабінет Міністрів призначив Лідію Гаврилову головою Державної фінансової інспекції України (Держфінінспекція).

Це зазначено у розпорядженні Кабміну №727-р від 22 липня, оприлюдненому в четвер.

Л.Гаврилова до цього працювала в Держфінінспекції на посаді заступника директора департаменту контролю у сфері матеріального виробництва та фінансових послуг.

Як повідомлялося, у березні 2015 року голова Держфінінспекції Микола Гордієнко звинуватив уряд Арсенія Яценюка в корупції. Прем'єр-міністр звернувся до Генпрокуратури з проханням провести розслідування стосовно обвинувачень на адресу уряду з боку М.Гордієнка.

М.Гордієнка було відсторонено від виконання обов'язків, створена урядова комісія здійснювала службову перевірку його діяльності. За її результатами Кабмін 4 квітня прийняв рішення про звільнення М.Гордієнка.

Після звільнення М.Гордієнка виконувачем обов'язків голови Держфінінспекції Кабмін призначив заступника голови Михайла Дибу.

ОСТАННЄ

Омбудсман України звернувся до Чернівецького обласного ТЦК та СП та правоохоронців щодо випадку про незаконне утримання людей

Початок обміну тілами загиблих між Україною та РФ заплановано на наступний тиждень - Буданов

Міжнародний мистецький проєкт "Музика заради миру" презентовано у Києві

Група росіян, що просунулась у Кіндрашівці, не має логістики з основною групою військ - DeepState

Через удар російського БпЛА у Старому Салтові постраждали троє цивільних

В Офісі президента відбулася зустріч із німецькою делегацією, говорили про російську пропаганду

У лікарні помер ще один залізничник, що постраждав через влучання КАБами по Малій Південній залізниці в Харкові

У Чернівецькому ТЦК заявляють, що колишній бойовий медик Замрій "права на відстрочку не мав"

Ворог не полишає намірів зайти у Дніпропетровську область, але бійці 31 ОМБр мужньо тримають свою ділянку фронту

Короткочасні дощі та грози очікуються на більшій частині України у понеділок, на південному сході сильна спека

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА