Інтерфакс-Україна
11:59 24.07.2015

Лікарня інтенсивного лікування відкриється в Києві на базі однієї з міськлікарень - КМДА

1 хв читати
Лікарня інтенсивного лікування відкриється в Києві на базі однієї з міськлікарень - КМДА

У Києві на базі лікарні №12, розташованої на вул. Підвисоцького, 4а (Печерський район), створять Лікарню інтенсивного лікування, повідомляє прес-служба Київської державної міської адміністрації (КМДА) в п'ятницю.

Коментуючи цю інформацію, заступник голови КМДА Михайло Радуцький зазначив, що спочатку планувалося, що новий медичний заклад розпочне роботу ще у 2012 році, напередодні чемпіонату Європи з футболу, який відбувся в Україні. "Проте тоді корупція серед відповідальних за проект чиновників не дозволила закінчити роботи вчасно", - зазначив він.

"Роботи було відновлено лише після відвідування об'єкта Віталієм Кличком (мер Києва - ІФ) у серпні 2014 року. Сьогодні мер особисто контролює виконання завдань із реконструкції та будівництва приймального та спеціалізованого відділень київської лікарні №12", - наводить прес-служба слова заступинка голови КМДА.

У прес-службі розповіли, що загалом столична влада виділила понад 150 млн грн на реконструкцію, а також 26 млн на сучасне обладнання для медзакладів столиці. А конкретно на створення нової Лікарні інтенсивного лікування було спрямовано 32,9 млн грн.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Канцлер ФРН: Росія має припинити атаки і нарешті зробити мир можливим

Сибіга: Україна, як ніхто інший, зацікавлена у припиненні розпочатої Росією війни

Стубб: Коаліція охочих об'єднана і сповнена рішучості досягти тривалого і справедливого миру для України

Спікер МЗС України назвав Лукашенка "тарганом" за образу на адресу Зеленського

Генштаб ЗСУ: На покровському напрямку російські загарбники здійснили 21 атаку, 20 вже відбито

Російські війська накопичують сили на прикордонні з Сумською областю та готуються до більш активних дій - ЦПД

Ексзаступник начальника УДО Чучковський арештований з правом застави, від нього вимагають показів на Порошенка - адвокат

Енергетики повертають світло в оселі на Дніпропетровщині і Одещині після атак

Генштаб ЗСУ: На курському напрямку від початку доби відбулось 11 боїв, три з яких тривають

Рішення німецьких парламентарів збільшити оборонні витрати свідчать про усвідомлення ЄС своєї геополітичної ролі - Климпуш-Цинцадзе

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА