Інтерфакс-Україна
17:15 27.07.2015

Правоохоронці затримали п'ятого ув'язненого, що втік у суботу на Хмельниччині під час конвоювання, в розшуку залишається ще один

1 хв читати
Правоохоронці затримали п'ятого ув'язненого, що втік у суботу на Хмельниччині під час конвоювання, в розшуку залишається ще один

У лісі біля одного з сіл Ярмолинецького району Хмельницької області міліція затримала ще одного ув'язненого, що втік із-під конвою під час планового етапування в суботу.

"Затриманий - Ничипорук Денис Васильович, який дістав поранення під час втечі. Правоохоронці його затримали після трьох діб безперервних пошуків", - повідомляє прес-служба Міністерства внутрішніх справ України.

При цьому в міліції зазначають, що в розшуку залишається ще один із шести втікачів, 1978 р. н., і дають його прикмети. "Гадзіна Роман Анатолійович: чорна футболка, на якій спереду рожевим кольором намальовано обличчя людини та нанесений напис англійською мовою; джинсові бриджі синьо-сірого кольору; кросівки білі з чорними вставками. Неголений, на обличчі щетина двотижневої давнини", - йдеться в повідомленні.

Як повідомлялося, шестеро засуджених втекли з-під конвою під час планового етапування в Хмельницькій області, поранивши при цьому двох конвоїрів й заволодівши табельною зброєю. Інцидент стався в суботу вранці в Хмельницькому районі на станції Скібнево.

Того самого дня Управління МВС у Хмельницькій області повідомило про спіймання чотирьох із шести втікачів. В одного з них було вилучено табельний пістолет військовослужбовців Нацгвардії, яким зловмисники заволоділи під час втечі.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Саміт ЄС вказав на важливість захисту східного кордону Євросоюзу

Трамп переконаний, що до ударів США з ядерних об'єктів Ірану уран не вивезли

МЗС щодо застосування РФ касетних боєприпасів: Це системна політика терору, якої Москва навчає своїх спільників — Іран та Північну Корею

Зеленський повідомив про обмін полоненими, повернулися воїни ЗСУ, Нацгвардії, ДПСУ

Колишньому в.о. директора Інституту раку обрано запобіжний захід - заставу в 30 млн грн

Мінсоцполітики та БФ "Прихисти своїх" мають намір запустити платформу пошуку роботи і житла для переселенців

Міносвіти затвердило розширену шкалу перезарахування оцінок із закордонних шкіл

На кордоні РФ та Грузії утримуються депортовані українці, 12 з них вже евакуйовані – МЗС

Офіцери в/ч організували службу "мертвих душ", збитки державі - 7,7 млн грн

Результати ще трьох сесій НМТ-2025 розміщено в персональних кабінетах

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА