Інтерфакс-Україна
17:56 27.07.2015

"Оболонь" уклала контракт на виробництво пива в Росії

1 хв читати
"Оболонь" уклала контракт на виробництво пива в Росії

Пиво під ТМ "Оболонь" однойменної української корпорації випускатимуть на заводі "Московської пивоварної компанії" (входить до міжнародного холдингу Oasis).

"Ми підписали ліцензійний контракт на виробництво пива ТМ "Оболонь", - повідомили в прес-службі компанії.

За її даними, до заборони Російською Федерацією постачання пива української компанії її частка в загальних обсягах російського імпорту пива оцінювалася у понад 50%.

Як повідомлялося, Росспоживнагляд із 15 серпня 2014 р. заборонив ввезення до Росії спиртних напоїв та пива деяких українських виробників. Зокрема, вона стосувалася продукції виробництва ПАТ "Оболонь", ПАТ "Сан Інбев Україна", ТОВ "Українська дистрибуційна компанія".

Oasis у 2008 році створила "Московську пивну компанію", у 2010-му купила у Білорусі провідного виробника соків "Стара фортеця". Вона також об'єднує компанію Althaus GMBH (Німеччина) та компанію "Оазис" (Казахстан). Потужність її пивоварного заводу в Росії становить 4 млн гектолітрів на рік.

У січні 2012 року велика українська пивоварна компанія "Перша приватна броварня" (ППБ) об'єднала активи з групою Oasis CIS, якій на той час в Україні належав Пиво-безалкогольний комбінат "Радомишль". Загальна потужність цих двох заводів компанії становить 2 млн гектолітрів пива на рік. У 2013 році ППБ розпочала розлив пива в Росії на потужностях "Московської пивоварної компанії".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

У Резерв+ буде нова функція для військовозобов'язаних

Зеленський: Наступного тижня будуть важливі перемовини не тільки в нашої делегації, а й у мене

Зеленський: Коли Росія хоче ще й кілометри української землі – це про довічну владу для них

Уряд працюватиме над доступом ветеранів з інвалідністю до іспитів на водійські права - Свириденко

Зеленський: Делегації України та США зустрінуться, зокрема працюватимуть над гарантіями безпеки

Уряд України та ООН підписали чотирирічну рамкову програму співробітництва в сфері сталого розвитку - Качка

До 83 зросла кількість жертв пожежі в Гонконгу, ще 250 – зникли безвісти

Зеленський та очільниця МЗС Латвії обговорили оборонну підтримку України

"Укренерго" застосовуватиме погодинні відключення у п'ятницю на рівні четверга та середи - від 0,5 до 2,5 черг

У Запорізькій області росіяни вбили п'ятьох українських захисників, що потрапили у полон, - Офіс генпрокурора

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА