Інтерфакс-Україна
14:52 30.07.2015

Порошенко призначив гранти 10 докторам наук і 30 молодим ученим для підтримки їхніх досліджень

1 хв читати
Порошенко призначив гранти 10 докторам наук і 30 молодим ученим для підтримки їхніх досліджень

Президент України Петро Порошенко підписав розпорядження про призначення грантів для наукових досліджень десятьом докторам наук і 30 молодим ученим на 2015 рік, повідомляє прес-служба глави держави в четвер.

"Розвиток науки – це ключ до модернізації, гарантування національної безпеки, економічного успіху і нової якості життя громадян. На таке розуміння науки спирається "Стратегія сталого розвитку Україна-2020". Президент приділяє велику увагу науковому пошуку молоді, підтримці та заохоченню талантів", - прокоментував підписання відповідних документів заступник голови Адміністрації президент Ростислав Павленко.

Згідно з інформацією, президент запевнив, що попри всі складнощі через російську агресію держава підтримуватиме молодих учених.

Гранти для підтримки наукових досліджень призначаються молодим ученим, яким ще не виповнилося 35 років, але які вже показали перспективні результати, а також докторам віком до 45 років.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Рубіо заявив, що передумовою зустрічі Трампа з Зеленським й Путіним буде зближення позицій України, Європи й РФ - ЗМІ

Трамп: є хороші шанси на зустріч з Путіним невдовзі

Понад 56 тис українських військових пройшли вишкіл у Великій Британії - міністр оборони Нідерландів

Сім житлових будинків у Сумах пошкоджені внаслідок атаки росіян - Григоров

Конгрес США готовий ввести санкції та мита проти РФ – сенатор Грем

Трамп має намір зустрітися з Путіним, а відразу після цього – з Путіним і Зеленським – ЗМІ

Трамп оцінив розмову Віткоффа з Путіним як більш продуктивну, ніж очікувалося - ЗМІ

Сили оборони відбили з початку доби 113 ворожих атак - Генштаб

Володимир Зеленський обговорив проблеми прифронтових територій із головами територіальних громад Сумської області

Зеленський обговорив з міністром і військовими плани Міноборони

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА