Інтерфакс-Україна
16:56 03.08.2015

Україна накопила в ПСГ 13 млрд куб. м газу, в серпні прискорить закачування до 1,5 млрд куб. м, до зими має намір накопичити 19 млрд куб. м - голова "Нафтогазу"

1 хв читати
Україна накопила в ПСГ 13 млрд куб. м газу, в серпні прискорить закачування до 1,5 млрд куб. м, до зими має намір накопичити 19 млрд куб. м - голова "Нафтогазу"

Україна в підземних сховищах газу (ПСГ) накопичила 13 млрд куб м газу, розраховує в серпні прискорити закачування до 1,5 млрд куб м газу за місяць, повідомив голова НАК "Нафтогазу України" Андрій Коболєв на засіданні енергетичного штабу в Києві в понеділок

"Заходи (з вишукування коштів на закупівлю та поліпшення платіжної дисципліни - ІФ) дадуть змогу додати в серпні близько 1,5 млрд куб. м в ПСГ. Якщо це відбудеться, ми зможемо повністю надолужити графік і, ще додавши у вересні-жовтні, увійти до зимового сезону...", - сказав він.

А.Коболєв додав, що "Нафтогаз України" вважає за необхідне накопичити в сховищах до зими 19 млрд куб. м газу.

"Ми в "Нафтогазі", враховуючи досвід минулих років і можливі конфліктні ситуації з ВАТ "Газпром", як це відбувалося в попередні роки, вважаємо: 19 млрд куб. м газу - це ті обсяги, які були б комфортні", - резюмував він.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Трамп схвально відгукнувся про намір Путіна сплатити внесок за членство в Раді миру замороженими активами

Україна та Польща узгодили у Давосі першочергові кроки з підготовки URC-2026

Зеленський сказав, що хотів би укласти угоду – Трамп

У Москві відбувається зустріч посланців Трампа з Путіним - ЗМІ

Припинення атак на енергетичний сектор України і російські нафтобази можуть обговорити на тристоронніх переговорах в АбуДабі - ЗМІ

Кількість постраждалих внаслідок удару ворога по Камишувасі зросла до десяти - ОВА

Україна отримає новий пакет необхідної ППО – Зеленський за підсумками зустрічей в Давосі

Сили оборони відбили з початку доби 196 ворожих атак - Генштаб

Найважча ситуація з енергопостачанням в Києві, Київській та Дніпропетровській областях - Шмигаль

Стерненко став радником міністра оборони з питань підвищення використання БпЛА на фронті - Федоров

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА