Інтерфакс-Україна
11:37 07.08.2015

Міноборони планує до кінця року завершити створення державного реєстру військовозобов'язаних

1 хв читати

Міністерство оборони України має намір до кінця поточного року завершити створення державного реєстру військовозобов'язаних, повідомила начальник Управління комунікації та преси українського оборонного відомства Оксана Гаврилюк

"Найближчим часом законопроект буде направлено до Верховної Ради України. Ми плануємо, що до кінця цього року створення такого державного реєстру буде завершено", - сказала вона на брифінгу в Києві в п'ятницю уранці.

О.Гаврилюк також пояснила, що для наповнення інформаційної бази реєстру буде використано дані фіскальної, прикордонної, міграційної служб, а також бази виборців України.

"Створення такого реєстру військовозобов'язаних дасть змогу Міністерству оборони ефективно запобігати спробам громадян ухилятися від військової служби", - додала вона.

Водночас О.Гаврилюк нагадала, що Кабінет Міністрів затвердив проект закону про єдиний державний реєстр військовозобов'язаних, який був підготовлений Міністерством оборони України.

Як повідомляв у червні Генеральний штаб Збройних сил України, відбувається створення електронного держреєстру військовозобов'язаних і призовників та підготовка проекту відповідного закону.

Водночас 5 серпня Кабінет Міністрів схвалив проект закону, що передбачає створення електронного реєстру військовозобов'язаних, заявив міністр оборони Степан Полторак. "Його доопрацьовано і буде подано до Верховної Ради", - повідомив він.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Очільники Мінспорту, Мінфіну, МОЗу, МВС та Мінветеранів залишаться на посадах, стверджує Железняк

Російський БпЛА поцілив по котельні у Златополі - мер

Міндовкілля: Кабмін затвердив переліки критичних і стратегічних мінералів та ділянок надр для користування на умовах конкурсів УРП та аукціонів

Зеленський запропонував Юлії Свириденко очолити уряд України

Кабмін призначив брата ексголови Рахункової палати Пацкана заступником голови Держслужби України у справах дітей

Зеленський та Келлог обговорили питання посилення ППО, спільне виробництво та закупівлю зброї, нові санкції проти РФ

Через удар ворожого БпЛА по Харкову пошкоджено зупинку громадського транспорту, без постраждалих

Кабмін перерозподілив 106 млн грн видатків із санаторного лікування на навчання медиків та спецдопомогу

Кабмін вніс до Держреєстру пам’яток два об’єкти спадщини в Києві

У Харкові пролунав вибух, інформація про наслідки перевіряється - мер

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА