Інтерфакс-Україна
13:07 08.08.2015

Обстріл з боку бойовиків у зоні АТО не припиняється

2 хв читати
Обстріл з боку бойовиків у зоні АТО не припиняється

Бойовики продовжують порушувати мінські домовленості, застосовуючи проти сил АТО важке озброєння, повідомив спікер Адміністрації президента України з питань АТО Андрій Лисенко.

"На луганському напрямку бойові дії зосередилися в районах міста Щастя, Станиці Луганської і Троїцького. Бойовики застосували міномети калібром менше 100 мм, гранатомети і стрілецьку зброю. Також учора вранці був зафіксований танковий обстріл поблизу Щастя. Там же працював ворожий снайпер. Крім того, поблизу Троїцького бойовики вели вогонь із 122-мм артилерії і 120-мм мінометів", - сказав А.Лисенко на брифінгу в суботу в Києві.

А. Лисенко наголосив, що найбільша кількість порушень режиму припинення вогню залишається на донецькому напрямку.

"Бойовики активно застосовували важкі міномети і артилерію в районі аеропорту, зокрема по наших позиціях біля Водяного, Опитного, Авдіївки, Пісок і Первомайського. На цій ділянці фронту був також зафіксований танковий обстріл", - розповів він.

Неспокійно було і неподалік Мар’їнки, де бойовики двічі застосували бойові машини піхоти, а також Красногорівки - там наші позиції потрапили під вогонь з великокаліберних кулеметів.

Крім того, зафіксована активність бойовиків неподалік Горлівки, зокрема біля населених пунктів Зайцеве та Кірове, де бандформування застосували 120-мм міномети.

Також у результаті нічного артилерійського обстрілу Дзержинська з боку бойовиків троє місцевих жителів отримали поранення. Місто було частково знеструмлене, через що понад 200 шахтарів на трьох шахтах опинилися під землею. "За даними правоохоронних органів Донецької області 96 шахтарів уже підняли. Зараз триває рятувальна операція", - зазначив спікер АП.

"На маріупольському напрямку режим припинення вогню додержується. Тільки одна короткочасна провокація була зафіксована в районі Широкиного", - розповів А.Лисенко.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Завершено капітальний ремонт шляхопроводу біля метро "Дарниця" – мер

Повідомлення про "захід у Гуляйполе військ РФ" не відповідають дійсності – ЦПД

Завершилися прослуховування учасників із лонглиста нацвідбору на "Євробачення-2026"

Сергія Кузнєцова, підозрюваного у підриві "Північних потоків", заарештували у ФРН

EVA відкрила четвертий магазин елітного формату

Національна прокуратура Польщі видала ордери на арешт українців, підозрюваних у диверсіях на залізниці

СБС уразили три російські системи ППО за три дні

Депутатка з Хмельниччини, її син та донька отримали по 15 років тюрми за роботу на ворога

У Резерв+ з’явилась відстрочка для військовозобов’язаних, у яких один із батьків має інвалідність

Єврокомісія: Розслідування свідчать про те, що антикорупційні органи в Україні мають можливість функціонувати

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА