Інтерфакс-Україна
17:41 11.08.2015

СБУ в Запоріжжі обшукує офіс компанії-оператора мережі АЗС "Паралель", що входить до "СКМ", у рамках розслідування справи про фінансування тероризму

1 хв читати
СБУ в Запоріжжі обшукує офіс компанії-оператора мережі АЗС "Паралель", що входить до "СКМ", у рамках розслідування справи про фінансування тероризму

У Запоріжжі Служба безпеки України здійснює обшук в офісі компанії мережі автомобільних заправних станцій "Паралель", що входить до найбільшого українського холдингу "СКМ", що належить бізнесмену Рінату Ахметову.

Як передає кореспондент агентства "Інтерфакс-Україна", з ранку вівторка в офісі компанії "Паралель", що управляє автозаправним бізнесом групи "СКМ", розташованому в запорізькому готелі Four Points By Sheraton, працівники облуправління СБУ здійснюють обшук.

Як повідомили агентству в прес-центрі УСБУ в Запорізькій області, обшук у компанії "Паралель" санкціонований і відбувається у рамках розслідування кримінального провадження за ст. 258-5 (фінансування тероризму)КК України.

У прес-центрі облуправління спецслужби зазначили, що наразі обшук триває, інформація про його результати надійде не раніше ніж у середу.

Згідно з інформацією офіційного сайта "СКМ", компанія "Паралель" (Паралель-М ЛТД) володіє 41 автозаправним комплексом в Україні та реалізує 340 млн літрів бензину на рік.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Рішення ЄС про EUR90 млрд є перемогою для України — Зеленський

Прем'єр Польщі про кредит ЄС для України: Завжди краще мати хоч щось, ніж нічого

Вирішуючи з Україною спільні питання національної пам'яті, ми позбавляємо РФ можливості розділити нас - Навроцький

Україна буде рада бачити польські компанії у відбудові держави – Зеленський

Україна передала партнерам інформацію, де в Білорусі розташований російський "Орєшнік". Вони приймуть рішення, як реагувати

Навроцький дав зрозуміти, що підтримує передачу МіГ-29, якщо Польща отримає від України антидронові технології

Навроцький передав Зеленському враження поляків, що їхня допомога Україні не була належно оцінена

Україна може запропонувати Польщі співпрацю у захисті від дронів та морській безпеці - Зеленський

Австралія передала Україні останню партію з 12 танків Abrams - ЗМІ

Навроцький: Мир в Україні не може бути досягнутий без президента США Трампа

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА