Інтерфакс-Україна
10:18 12.08.2015

Тестовий проїзд залізничною ділянкою Микитівка-Майорське заплановано на 12 серпня - Вощевський

1 хв читати
Тестовий проїзд залізничною ділянкою Микитівка-Майорське заплановано на 12 серпня - Вощевський

Відновлення ділянки залізниці Микитівка-Майорське практично завершено, повідомив віце-прем'єр Валерій Вощевський за підсумками першого засідання міжвідомчої робочої групи з підготовки об'єктів ПЕК до опалювального сезону 2015/2016 рр., що відбулося у вівторок.

"На сьогодні практично завершені ремонтні роботи на залізничному напрямку Майорське-Микитівка. На завтра (12 серпня - ІФ) запланований запуск у тестовому режимі пробного поїзда на цій ділянці. Єдиний можливий спосіб вирішення завдання щодо вивезення вугілля з Донбасу - забезпечити рух на цій ділянці", - написав він на своїй сторінці у Facebook.

За його словами, для відновлення ділянки було виконано колосальний обсяг робіт. "Тепер треба, щоб це працювало. Для цього потрібно, щоб там не стріляли. Також необхідно організувати пропускний пункт", - додав віце-прем'єр.

В.Вощевський також повідомив, що ПАТ "Центренерго" планує щомісяця імпортувати близько 200 тис. тонн вугілля.

Крім того, розглядається можливість підключення Луганської ТЕС до об'єднаної енергосистеми України, на складі якої перебуває близько 0,5 млн тонн вугілля.

Раніше генеральний директор "ДТЕК" Максим Тимченко зазначав, що відновлення ділянки залізниці Микитівка-Майорське дасть змогу збільшити вивезення вугілля антрацитової групи із зони АТО на 350-400 тис. тонн на місяць.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Укрдержархів планує реалізувати проєкт побудови підземного сховища на 1 тис. кв. м у 2025 р. - Хромов

До центрів рекрутингу звернулося понад 45 тис. осіб

Президент підписав закон про направлення підрозділів ЗСУ до інших держав під час війни

Єврорада схвалила третій платіж Україні на суму майже EUR3,5 млрд в рамках Ukraine Facility

У майбутньому Україна може порушити питання повернення архівних документів, які РФ вивозила за імперських та радянських часів, - Мін'юст

Трамп анулював помилування, які Байден зробив автопідписом

Дронова атака РФ на енергооб'єкти знеструмила низку споживачів у кількох областях – "Укренерго"

Сибіга: Росія повинна відповісти чітким і безумовним «так» на пропозицію щодо тимчасового перемир’я

Мін'юст готовий ініціювати санкції щодо причетних до вилучення та знищення архівів на окупованих територіях

Голова Укрдержархіву Хромов задекларував 2 млн грн доходів за 2024 рік

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА