Інтерфакс-Україна
13:57 12.08.2015

Кабмін пропонує повторно відібрати членів конкурсної комісії Національного антикорупційного агентства

1 хв читати
Кабмін пропонує повторно відібрати членів конкурсної комісії Національного антикорупційного агентства

Прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк виступає за новий добір членів конкурсної комісії для формування Національного антикорупційного агентства (Національного агентства з питань запобігання корупції).

"Ми пропонуємо провести повторний конкурс з обрання членів конкурсної комісії Національного антикорупційного агентства", - сказав він під час засідання уряду в середу.

Прем'єр пояснив: "Ми разом із громадськими організаціями, разом з обраними законним шляхом членами конкурсної комісії ухвалили абсолютно правильне рішення змінити положення про порядок обрання членів конкурсної комісії".

А.Яценюк зазначив, що уряд вітає рішення обраних членів конкурсної комісії щодо складення повноважень.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

УЦОЯО проводить опитування щодо НМТ-2025

ДОТ Міноборони вперше закуповує бронежилети з елементом позитивної плавучості

Збито/подавлено 349 із 433 цілей противника, є влучання 12 ракет та 55 ударних БпЛА на 26 локаціях

СБУ продемонструвала нове покоління морських дронів Sea Baby

У Харкові один загиблий і 6 постраждалих, дітей серед них немає – мер

Норвегія надає додаткове фінансування для забезпечення енергетичної безпеки України

Зеленський: Не може бути жодного виправдання удару дроном по дитсадку

Посол ЄС: Ми шукаємо всі способи допомогти Україні вистояти і принести мир - справедливий і тривалий

Калмикова розраховує на ухвалення Радою Кодексу ветеранів наприкінці весни - на початку літа 2026р.

Посол ЄС та директор Міжнародної організації праці підписали проєкт на EUR3,5 млн для підтримки України в модернізації ринку праці

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА