Інтерфакс-Україна
12:36 13.08.2015

Стан голови КС Юрія Бауліна, постраждалого в автомобільній аварії, трохи покращився, його перевезено до Києва - прес-служба КС

1 хв читати
Стан голови КС Юрія Бауліна, постраждалого в автомобільній аварії, трохи покращився, його перевезено до Києва - прес-служба КС

Голову Конституційного Суду Юрія Бауліна перевезено на лікування до Києва, повідомили агентству "Інтерфакс-Україна" в прес-службі КС.

"Юрію Васильовичу трохи краще, він продовжує лікування в лікарні в Києві", - зазначив співрозмовник агентства.

Як повідомлялося, 26 липня близько 20:00 на 320 км автодороги Київ-Харків у Полтавській області легковий автомобіль Toyota Camry, пасажиром якого був Ю.Баулін, на високій швидкості виїхав на зустрічну смугу руху, зіткнувся з автомобілем Nissan, в якому їхала сім'я з чотирьох осіб, троє з них загинули.

Ю.Бауліна після ДТП доправили до Полтавської обласної клінічної лікарні ім. М.Скліфосовського з численними ушкодженнями внутрішніх органів і черепно-мозковою травмою.

За цим фактом відкрито кримінальне провадження за ч. 3 ст. 286 КК (порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами, якщо вони спричинили смерть двох та більше людей). Триває досудове слідство.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Найближчі дні в Україні будуть теплими, майже без опадів

Генштаб показує на незначне скорочення площі контролю ЗСУ в Курській області, у DeepState без змін

Іран в суді вимагає скасування рішення ради ІКАО щодо авіакатастрофи літака МАУ у 2020 році

Сили оборони збили вночі 33 ворожі дрони з 87, ще 36 локаційно втрачені - Повітряні сили

В України створено "гарячі лінії" для повідомлення про захворювання тварин на ящур чи блутанг

Керівником напрямку стратегій МХП призначено ексочільника українського представництва Dеlloit Булаха

Внаслідок російського авіаудару 17 квітня по Херсону загинула дитина

Трамп оголосив більше національних надзвичайних ситуацій, ніж будь-який інший президент за перші 100 днів

Сирський привітав військовослужбовців Військової служби правопорядку з професійним святом

Атака на Одещину: російські обстріли пошкодили фермерські господарства

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА