Інтерфакс-Україна
13:00 13.08.2015

ЄС виділив EUR 8,55 млн на підтримку управління кордонами в Україні

1 хв читати
ЄС виділив EUR 8,55 млн на підтримку управління кордонами в Україні

Європейська Комісія виділила четвертий транш розміром EUR 8,55 млн із програми бюджетної підтримки "Підтримка секторальної політики управління державним кордоном в Україні", повідомляє представництво ЄС в Україні.

"За допомогою цієї програми з підтримки секторальної політики Євросоюз робить свій внесок у модернізацію Державної прикордонної служби та Державної фіскальної служби України; це відбувається шляхом поліпшення законодавчої та нормативно-правової бази, введення поліпшених механізмів контролю та модернізації інфраструктури перетину кордонів відповідно до стандартів ЄС", - йдеться в повідомленні.

Програма також підтримує зусилля українського уряду із досягнення ефективного балансу між безпечними кордонами і законним рухом людей і товарів відповідно до стандартів та кращих практик ЄС.

"Я упевнений, що фінансова підтримка ЄС зміцнить співпрацю між агентствами, залученими до комплексного управління кордонами; також результатом надання такої підтримки стане ефективне управління у сфері прикордонного контролю та міграції для громадян інших країн - відповідно до зобов'язань України у рамках Плану дій з візової лібералізації", - зазначив заступник голови представництва ЄС в Україні Томас Фреллесен.

За його словами, кошти "в майбутньому сприятимуть міжкордонній торгівлі, прискорять демаркацію кордону та введення електронної митної системи".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Зеленський провів зустріч із радниками лідерів Великої Британії, Німеччини, Франції та Італії

Жовква та міністр-делегат Франції Аддад обговорили підготовку до заходів на рівні лідерів під час Генасамблеї ООН у Нью-Йорку

FTC перевіряє Amazon і Google на предмет порушень прав рекламодавців

У рамках програми "18-24" вперше військові контракти підписали жінки

Зеленський: Російська наступальна операція на Суми повністю зірвана

Шмигаль і Келлог обговорили можливість передачі Україні нових систем Patriot

GORO Mountain Resort після відкриття планує приймати до 500 тис. туристів на рік – CEO GORO Development

Клименко обговорив з головою The Romulus T. Weatherman Foundation Моббс ідентифікацію тіл загиблих захисників

Головком НАТО в Європі розповів подробиці операції альянсу на східному фланзі

Свириденко обговорила з головою МЗС Великої Британії посилення економічного тиску на Росію

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА