Інтерфакс-Україна
17:11 14.08.2015

У боях поблизу Іловайська з українського боку брало участь трохи більше ніж тисяча людей, а отже, ніяких "тисяч" убитих не було - Матіос

2 хв читати
У боях поблизу Іловайська з українського боку брало участь трохи більше ніж тисяча людей, а отже, ніяких "тисяч" убитих не було - Матіос

З українського боку в боях поблизу Іловайська брали участь лише 1050 військових, заявляє заступник генпрокурора - головний військовий прокурор України Анатолій Матіос із посиланням на результати комплексної експертизи.

"Кількість озвучених зараз слідством людей, військовослужбовців, громадян України, які брали участь у цьому протистоянні та цій трагедії, чітко зафіксована - це 1050 осіб" - сказав А.Матіос на брифінгу в п'ятницю.

За його словами, кількість людей у батальйонах у багатьох випадках не відповідала штатній кількості, передбаченій статутом ЗСУ, - від 27 людей (як у батальйоні "Івано-Франківськ" до 150 людей (як у батальйоні "Донбас").

"Наголошую для всіх аналітиків "диванних сотень" - не було тисяч убитих, ця цифра (озвучена слідством - ІФ) відповідає дійсності", - наголосив А.Матіос.

Як повідомлялося, раніше А.Матіос із посиланням на результати комплексної експертизи повідомив, що внаслідок подій поблизу Іловайська Донецької області в серпні 2014 року 366 українських військовослужбовців і правоохоронців загинули, 429 дістали поранень.

Він також повідомив, що під час блокування українських сил поблизу Іловайська у серпні 2014 року чисельність збройних сил РФ багаторазово перевищувала чисельність Збройних сил України, що в результаті "виявилося критичним".

Так, за даними експертизи, склад регулярних частин ЗС РФ і НЗФ переважав над українськими ЗСУ і Нацгвардією у співвідношенні: особовий склад - 1:18, танки - 1:11, БТР - 1:16, артилерія - 1:15, міномети - 1:15.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Сили оборони відбили з початку доби 126 ворожих атак - Генштаб

Українські ветерани взяли участь у "Параді воїнів" в Канаді

Силам Оборони вдалося потіснити ворога на Північно- Слобожанському напрямку – Генштаб

Зеленський відхилив територіальні вимоги Путіна, переказані Трампом – ЗМІ

Росіянам вдалося захопити Зелений Гай - Deep State

Путін запропонував заморозити фронт у Запорізькій та Херсонській областях в обмін на відхід України з Донбасу – журналіст із посиланням на джерело

Трамп підтримує план передачі території в обмін на мир в Україні – ЗМІ

Зустріч Коаліції охочих відбудеться в неділю

Туск: Гра за майбутнє України, безпеку Польщі та всієї Європи вступила у вирішальну фазу

Стармер: Вітаю відкритість Сполучених Штатів, разом з Європою, надати Україні надійні гарантії безпеки в рамках будь-якої угоди

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА