12:41 15.08.2015

Поблизу Дзержинська внаслідок артобстрілу бойовиків на шахті загинули двоє жителів – міліція

2 хв читати
Поблизу Дзержинська внаслідок артобстрілу бойовиків на шахті загинули двоє жителів – міліція

Уночі бойовики обстріляли Дзержинськ, унаслідок на непрацюючій шахті загинули двоє мирних жителів, повідомляє прес-служба ГУМВС України в Донецькій області.

За інформацією міліції, близько 00.30 бойовики здійснили артудару по Дзержинську і околицях. Уранці на непрацюючій шахті ім.Артема було знайдено тіла сторожа і ще одного чоловіка з осколковими пораненнями.

На місці працює слідчо-оперативна група Дзержинського міськвідділу міліції, інформація про потерпілих і руйнування уточнюється.

Крім того, напередодні під вечір бойовики обстріляли з важкої артилерії смт Андріївка (Волноваський р-н). Унаслідок четверо людей (жінка і троє чоловіків) з різними осколковими пораненнями доставлені у Волноваську лікарню.

Увечері обстрілу також зазнало село Солодке (Мар'їнський р-н), осколкових поранень дістали двоє місцевих жителів, вони в лікарні.

У свою чергу прес-служба прокуратури Донецької області уточнила, що близько 18.00 14 серпня розпочався масований обстріл житлових кварталів Дзержинська і найближчих до нього населених пунктів - Артемового та Новгородського.

"Унаслідок артилерійського обстрілу на території господарських будівель ліквідованої шахти м. Артемового загинули двоє мирних чоловіків", - інформує прес-служба прокуратури.

Крім того, внаслідок обстрілів, здійснених терористами, поранення дістали жінки 1949 і 1976 року народження. Пошкоджені житлові будинки, внаслідок обстрілу виникла пожежа на території ліквідованої шахти ім.Артема та пошкоджені господарські приміщення.

В Андріївці, за даними прокуратури, поранені п’ятеро жителів.

"Прокуратура Донецької області здійснює процесуальне керівництво у кримінальних провадженнях, розпочатих за ч. 3 ст. 258 Кримінального кодексу України (терористичний акт). Перебіг досудового розслідування перебуває на особистому контролі прокурора області", - йдеться в повідомленні.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Резолюція Європарламенту: ЄС має сприяти надійним гарантіям безпеки для України

Європарламент ухвалив резолюцію на підтримку України, закликавши ЄС збільшити військову підтримку

Рішення про можливі зміни в роботі транспорту під час тривоги мають доопрацювати до наступного засідання Ради оборони Києва

У Карпатах оголосили штормове попередження через грози і сильний вітер

ДБР проводить обшуки в екскерівника служби безпеки Порошенка та його заступника, повідомляють в "Євросолідарності"

Мережу з 294 багатопрофільних лікарень створено замість системи МСЕК з 1 січня 2025 р.

Житель Купʼянська шпиталізований з пораненням через ворожий артобстріл

Триває робота над дозволом видачі чоловікам за кордоном паспортів, у яких завершується термін, - Чернишов

Персонал парламенту Фінляндії перейшов на віддалену роботу через шлунковий грип

Рада підтримала в першому читанні законопроєкт про запобігання порушенням з боку представників ТЦК та ВЛК

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА