Інтерфакс-Україна
11:54 16.08.2015

У Донецькій області СБУ заблокувала канал фінансування терористів

1 хв читати
У Донецькій області СБУ заблокувала канал фінансування терористів

У районі н.п. Неліпівка (Донецька обл.) співробітники Служби безпеки України затримали дві вантажівки з продуктами харчування, які зловмисники намагалися незаконно реалізувати в Горлівці, повідомляє прес-центр СБУ.

"Отримані від реалізації товарів кошти передавалася членам так званих контролюючих органів "ДНР" для фінансування терористів, сепаратистських мітингів і антиукраїнської пропаганди", - зазначено в повідомленні.

Співробітниками Служби безпеки встановлено, що до оборудки долучилися кілька правоохоронців, які сприяли переміщенню товарів на тимчасово окуповану територію.

Триває досудове розслідування у рамках кримінальних проваджень за ст. 258-5 і 332-1 КК України.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Україна працює над гарантіями безпеки у коаліції охочих та у двосторонньому форматі з партнерами - Єрмак

ДБР розслідує загибель прикордонника на Волині, біля тіла виявлено зброю

Італійський суд відклав слухання щодо екстрадиції підозрюваного у справі "Північних потоків" до 9 вересня - ЗМІ

Зеленський і Макрон узгодили позиції щодо гарантій безпеки, оборонної підтримки та руху України до ЄС

Українські рятувальники проходять зовнішню переатестацію INSARAG у Польщі - ДСНС

Речник МЗС Тихий на погрози Путіна: РФ не перемагає, треба серйозно посилити на неї тиск

Європа готова надати гарантії безпеки Україні у день підписання мирної угоди – Макрон

Зеленський: Франція та інші країни хочуть наблизити мир, поки не бачимо цих сигналів від РФ

Суди переважно стають на бік громадян, які не можуть податись на єВідновлення через втрату документів – нардеп Шуляк

Зеленський щодо сценарію Південної Кореї в Україні: Все можливо

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА