Інтерфакс-Україна
18:00 16.08.2015

Лівійський уряд звернувся з проханням до арабської коаліції завдати авіаударів по ІД

1 хв читати

Визнаний уряд Лівії закликав арабські держави завдати авіаударів по позиціях бойовиків "Ісламської держави" (ІД) в районі міста Сирт.

"Ми звертаємося з проханням до наших друзів в арабських країнах. завдати авіаційних ударів по позиціях терористів ІД", - зазначено в заяві, розміщеній на сторінці уряду в Facebook.

Крім того, уряд повторно звернувся з проханням до РБ ООН про зняття ембарго на зброю.

Прохання обумовлені погрозами бойовиків ІД про майбутню масову "різанину" в місті, що під їх контролем.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Сибіга: війна триває вже довше за радянсько-німецьку, водночас агресор не досяг жодної стратегічної цілі

Держкіно та Мінкультури необхідно надати повноваження визначати, чи несе фільм загрозу нацбезпеці - голова УКА Іллєнко

АРМА назвала ажіотаж навколо пошуку керуючого IDS Ukraine дискредитацією і роз`яснило умови тендеру

В наступні дві доби по всій Україні без опадів, подекуди ожеледиця – Укргідрометцентр

Темпи просування окупантів на минулому тижні продовжили падати, але знов виросли під Покровськом – DeepState

Раді пропонують заборонити російську мову у приватних школах

Глава МЗС Норвегії: З оголошеного пакету допомоги $200 млн підуть на енергетичні потреби

Норвегія оголосила про пакет допомоги Україні на 4 млрд крон, зокрема щодо енергетики

Свириденко про енергетику: найскладніша ситуація залишається в окремих районах Києва та на лівому березі Київської області

"Нафтогаз" та "Газмережі" викрили схему крадіжки газу в Сумській та Вінницькій областях на 56,6 млн грн

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА