Інтерфакс-Україна
16:16 20.08.2015

Порошенко повідомив, що відвідає Брюссель 26-27 серпня, серед тем до обговорення - енергетичні питання

1 хв читати
Порошенко повідомив, що відвідає Брюссель 26-27 серпня, серед тем до обговорення - енергетичні питання

Президент України Петро Порошенко 26-27 серпня має намір відвідати Брюссель і обговорити низку запитань, зокрема у сфері енергетики.

"26 і 27 серпня відбудеться мій візит до Брюсселя, де будуть зустрічі з президентом Європейської ради Дональдом Туском, президентом Єврокомісії Жан-Клодом Юнкером, двосторонні переговори з керівництвом Бельгії, де також буде сконцентровано увагу на питаннях безвізового режиму, координації дій з безпеки" , - сказав він журналістам у четвер у Києві.

За словами П. Порошенка, під час переговорів буде порушено енергетичні питання, " щоб нам забезпечити і реверс європейського газу, і надійно забезпечити транзит газу для виконання наших функцій в енергетиці".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА