Інтерфакс-Україна
14:27 21.08.2015

Після річної перерви на ділянці Майорська-Микитівка почали курсувати потяги з вугіллям

2 хв читати
Після річної перерви на ділянці Майорська-Микитівка почали курсувати потяги з вугіллям

Залізнична ділянка Майорська-Микитівка (Донецька обл.) відремонтована після ушкоджень бойовиками і з 16 серпня і сзнову використовується для перевезення вугілля.

Як повідомила прес-служба "Укрзалізниці", тут вдалося відновити рух після майже річної перерви - можливості провести ремонтні роботи раніше не було через постійні бойові дії.

За її даними, на сьогодні по цій ділянці курсують дві пари потягів на тязі тепловоза. Вони перевозять 7 тис. тонн вугілля на день для теплоелектростанцій, зокрема, Зміївської. Відновні роботи тривали з кінця липня і майже 10 разів уривалися після обстрілів бойовиків. Проте бригада майже із 30 залізничників в таких важких умовах відремонтувала ділянку для перевезення стратегічно важливого для держави вантажу.

Для відновлення руху шляховики вклали майже 200 метрів рейок, вісім залізобетонних шпал. Також були введені в експлуатацію усі елементи контактної мережі. Через дію бойовиків були зруйновані опори і контактна мережа, і тепер ця ділянка вимагає повторної електрифікації, тому замість електровозів тут курсують тепловози, що збільшує витрати на перевезення.

"На прилеглих до проведення АТО напрямках залізничного сполучення Донецької залізниці найбільш вантажоздатним напрямком є ділянка Ясинувата-Скотувата. Напрям Майорська-Микитівка є додатковим і альтернативним, незважаючи на бойові дії в зоні АТО, ускладнення пропускних процедур", - зазначає "Укрзалізниця".

Крім того, штаб Антитерористичного центру СБУ організував роботу прикордонників на станції Артемівськ-2, оскільки переміщення вантажів через лінію зіткнення в межах Донецької і Луганської областей дозволяється лише через контрольні пункти.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Укрдержархів планує реалізувати проєкт побудови підземного сховища на 1 тис. кв. м у 2025 р. - Хромов

До центрів рекрутингу звернулося понад 45 тис. осіб

Президент підписав закон про направлення підрозділів ЗСУ до інших держав під час війни

Єврорада схвалила третій платіж Україні на суму майже EUR3,5 млрд в рамках Ukraine Facility

У майбутньому Україна може порушити питання повернення архівних документів, які РФ вивозила за імперських та радянських часів, - Мін'юст

Трамп анулював помилування, які Байден зробив автопідписом

Дронова атака РФ на енергооб'єкти знеструмила низку споживачів у кількох областях – "Укренерго"

Сибіга: Росія повинна відповісти чітким і безумовним «так» на пропозицію щодо тимчасового перемир’я

Мін'юст готовий ініціювати санкції щодо причетних до вилучення та знищення архівів на окупованих територіях

Голова Укрдержархіву Хромов задекларував 2 млн грн доходів за 2024 рік

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА