Інтерфакс-Україна
10:16 25.08.2015

У Міноборони нагадують, що планують перевести держзакупівлі відомства повністю в електронний формат

1 хв читати
У Міноборони нагадують, що планують перевести держзакупівлі відомства повністю в електронний формат

Міністерство оборони України має намір повністю перевести систему державних закупівель відомства в електронний формат, зазначає спікер Міністерства оборони України Вікторія Кушнір.

"У планах Міністерства оборони України повністю перевести систему державних закупівель відомства в електронний формат, запровадити повноцінний електронний документообіг і запустити спеціальний сайт для проведення держзакупівель", - сказала вона на брифінгу у вівторок в Києві.

В. Кушнір заявила, що в Міноборони триває експеримент із застосування системи електронних торгів під час здійснення переговорних процедур закупівель. "Із 27 червня Міноборони проведено вже 29 електронних аукціонів на загальну суму 42 млн грн. При цьому конкурентне середовище електронних торгів сприяло зменшенню цін виробників, що дало змогу заощадити понад 82 млн грн", - повідомила вона.

За її словами, тривають торги ще за 214 лотами Міноборони на загальну суму 788,4 млн грн.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

В КИЄВІ ПРАЦЮЄ ППО - КМВА

Велика Британія готується передати Україні далекобійні балістичні ракети Nightfall — ЗМІ

Ворожа атака пошкодила об’єкт інфраструктури в Одеській області: двоє постраждалих, відсутнє електропостачання – МВА

Папа Римський Лев XIV закликав до припинення насильства в Україні на тлі атак на енергетичну інфраструктуру

В результаті масових протестів в Ірані відомо вже про понад 500 загиблих і тисячі затриманих - ЗМІ

Внаслідок ворожої атаки на автомобіль швидкої допомоги на Чернігівщині постраждали двоє медиків - РВА

ДСНС встановила 5 генераторів для аварійного електроживлення житлових будинків у Києві

Посадовці Словаччини домовилися про відмову в військовій підтримці України - ЗМІ

ДТЕК: Через атаки, морози та перевантаження мереж у Києві фіксуються численні аварії, частина відключень може бути тривалою

У Краматорську через обстріл зруйновано котельню, що обслуговувала один з мікрорайонів міста

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА