Інтерфакс-Україна
10:32 28.08.2015

190 поранених в АТО українських військовослужбовців перебувають на лікуванні в медзакладах Міноборони, 35 - за кордоном

1 хв читати
190 поранених в АТО українських військовослужбовців перебувають на лікуванні в медзакладах Міноборони, 35 - за кордоном

На сьогодні на лікуванні та контролі в закладах охорони здоров'я Міністерства оборони України перебувають 190 військовослужбовців Збройних сил України та чотири військовослужбовці інших формувань, які були поранені під час антитерористичної операції, повідомила спікер Міноборони Вікторія Кушнір.

"138 військовослужбовців Збройних сил України проходять реабілітацію в санаторно-курортних закладах", - розповіла вона на брифінгу в Києві в п'ятницю.

В.Кушнір зазначила, що 35 українських військовослужбовців проходять лікування за кордоном. Із них 18 - у Німеччині, по 3 - у Румунії, Угорщині та Литві, по 2 - у США та Австрії й по одному - в Ізраїлі, Великій Британії, Словаччині та Польщі.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Умєров: РФ лише сьогодні передала "свій документ" щодо припинення вогню, матимемо тиждень на його вивчення

У Стамбулі погодили формулу обміну всіх на всіх по двох категоріях - ГУР

Deep State: РФ у травні окупувала 449 кв км української території, що є найгіршим показником у 2025 р.

Україна та РФ домовилися про повернення тіл загиблих воїнів - 6000 на 6000

Російські війська зберігають високу активність на покровському напрямку, зафіксовано 23 атаки з початку доби – Генштаб

РФ і далі відмовляється погодитися на безумовне припинення вогню - Кислиця

МЗС Туреччини: переговори РФ і України не були негативними

Умєров: подальші переговори з РФ матимуть сенс лише, якщо буде підготовка на рівні лідерів, пропонуємо наступну зустріч наприкінці місяця

Глава МВС: РФ цілеспрямовано полює на рятувальників, тільки протягом тижня вони потрапили під ворожий вогонь близько десятка разів

Україна та РФ домовилася про обмін полоненими - Умєров

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА