11:45 28.08.2015

Луганська "Зоря" не змогла вийти в груповий етап Ліги Європи

1 хв читати

Луганська "Зоря" не змогла пробитися в груповий турнір Ліги Європи УЄФА сезону 2015-2016 років.

Після домашньої поразки від польської "Легії" тиждень тому з рахунком 0:1 українська команда поступилася в четвер у Варшаві з рахунком 2:3.

На 16-й хвилині господарі поля відкрили рахунок зусиллями Томаша Бжиського. На 39-й хвилині Віталій Хомченовський зрівняв результат ударом зі штрафного. В середині другого тайму Гільєрме знову вивів "Легію" вперед, але вже за чотири хвилини Руслан Малиновський знову ударом зі штрафного зрівняв становище.

Ще один забитий гол виводив би "Зорю" в груповий раунд Ліги Європи, але луганській команді не вдалося цього добитися. А в доданий час реалізований Ондреєм Дудою пенальті поставив остаточну крапку в цій зустрічі.

Таким чином, Україну в Лізі Європи представлятиме лише "Дніпро", який дійшов до фіналу турніру в минулому сезоні. Жеребкування групового етапу відбудеться 28 серпня в Монако.

Очільник МВС: Уночі та вранці атаковано 10 регіонів України, по меддопомогу звернулися 6 людей, серед них - дитина

В Івано-Франківській області атаковано об'єкт критичної інфраструктури, повітряні цілі збито, без жертв

На Хмельниччині під час нічної атаки збито три цілі, інфраструктурні об'єкти не пошкоджено

За добу на Харківщині внаслідок ворожих обстрілів загинули два мирні жителі

ППО знищила за ніч 84 повітряні цілі: 58 "шахедів" і 26 ракет, які атакували Україну, - командувач ПС

РФ у п'ятницю вдарила по трьох ТЕС ДТЕК, поранено енергетика

Над Черкаською областю збито шість "шахедів", є влучання в об'єкт енергоінфраструктури

Росіяни вночі та вранці обстріляли шість ОТГ Сумської області

Уночі над Дніпропетровською областю було збито 24 БПЛА і ракети

Ворог атакував 13 населених пунктів Херсонської області, є постраждалі та жертви