Інтерфакс-Україна
12:10 01.09.2015

Аваков: Інформація про загибель третього нацгвардійця не підтвердилася

2 хв читати
Аваков: Інформація про загибель третього нацгвардійця не підтвердилася

Глава МВС України Арсен Аваков спростував оприлюднену раніше інформацію про загибель від отриманих поранень третього бійця Національної гвардії України.

"Витягли Дацюка! Живе! Поквапилися зі звісткою. На зараз... двоє загиблих, 130 поранених, зокрема 6 тяжкопоранених", - написав А. Аваков на своїй сторінці в соцмережі Facebook.

Кількома хвилинами раніше міністр написав: "У шпиталі МВС. Щойно – Богдан Дацюк – в/ч. 3027 ..24 роки... Троє загиблих нацгвардійців".

Як повідомлялося, у вівторок вранці А. Аваков у своєму Facebook написав, що "від ран після вчорашнього вибуху гранати в лікарні помер ще один боєць - ІФ) Нацгвардії в/ч 3027 Сластіков Дмитро, призовник із Жовтих вод".

Як повідомлялося, в понеділок, 31 серпня, Верховна Рада України в першому читанні 265 голосами ухвалила президентський законопроект про внесення змін до Основного закону країни в частині децентралізації влади.

Після цього під будівлею парламенту почалися зіткнення демонстрантів, які виступають проти голосування за цей законопроект, із правоохоронцями. У результаті зіткнень і кинутої в правоохоронців гранати загинули двоє солдатів строкової служби Національної гвардії України.

У МВС повідомили, що станом на ранок вівторка у шпиталях та лікарнях Києва перебуває 141 постраждалий від заворушень під Верховною Радою 31 серпня. Десять з них перебували у важкому стані. Пізніше в МВС уточнили, що з 141 госпіталізованих 131 людина - міліціонери і гвардійці.

ОСТАННЄ

Мерц у Бундестазі: Підтримка України буде збільшена до EUR11,5 млрд у 2026р. – ЗМІ

П’ятеро поранених в результаті російських обстрілів на Херсонщині

Принцип "Проєктуй і будуй" починає діяти в ОПК України

На Запоріжжі рятувальники спільно з поліцейськими терміново евакуювали з Юрківки дві багатодітні сім’ї з 9 дітьми

Умєрова опитали в НАБУ у статусі свідка щодо "справи Міндіча"

ОБСЄ працює над аналізом потенційних сценаріїв повернення значної кількості українців додому через завершення тимчасового захисту ЄС

У Покровську йдуть бої, окупанти закидають нечисленні групи до центру міста з метою створити картинку для пропагандистських медіа - УВ "Схід"

Київ передав більше 1000 дронів для 72 ОМБр – Кличко

Сибіга озвучив європейським партнерам пʼять пріоритетних кроків для підтримки України і тиску на РФ

Кабмін спрямував 1,7 млрд грн як компенсацію на житло 715 сімей ветеранів

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА